Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy segítségre van szükségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy segítségre van szükségem. Mit tegyek? A lány el akar felejteni.

Figyelt kérdés
A lány el akar felejteni, akit mindennél jobban szeretek, és nem tudom, hogy akadályozhatnám meg. Letörli magát MSNről, közösségi oldalakról, élőben esélyem sincs elkapni, mert szó szerint "elbújik". Vannak gondok, problémák, de semmi sem megoldhatatlan szerintem, mert nekem Ő a világon a legeslegfontosabb, és megteszek, megtennék bármi őrültséget, hogy megakadályozzam ezt. Még szeret, de egyszerűen el akarja temetni ezt a szerelmet, a problémák miatt, ki akarja ölni magából, el akar felejteni, és nem tudom, hogy akadályozhatnám meg... Nem szabad ennek így lennie, mit csináljak, segítsetek, nem tudom, hogy hogy állíthatnám meg..
2010. febr. 16. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég rossz lehet. :S Próbálj meg beszélni vele. Vagy kérd meg a barátnőit, rájuk talán hallgat..
2010. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De épp ez a lényeg, barátnői lebeszélik rólam, mondván "gáz vagyok", kinézetre... Meg nem normális, ilyenekkel traktálják szegényt...
2010. febr. 16. 22:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire nem akar veled találkozni, ne zaklasd, attól jobb nem lesz. felejtsd el te is szépen őt...
2010. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez durva. Ha ennyire menekül, akkor nagyon nem akarja. Bocsi, de csak én egyszer kapcsoltam ki a telóm fél órára, hogy ne érjen el barátom. Eléggé elegem volt, aztán rájöttem, hogy mennyire hiányzik, hogy nem hívogat bocsánatot kérni. Utána meg arra, hogy hülye vagyok és örülnöm kéne, hogy van olyan hülye, aki már 16-szor hívott. Gyorsan fel is hagytam az eltűnéssel.


Te valami egész durva dolgot csinálhattál. Ezzel nem tudsz mit tenni. Elég elszántnak tűnik. Talán hagyd. (Tudom, mondani könnyebb)

2010. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De ennek nem így kell lennie. Mindent meg tudnánk oldani...
2010. febr. 16. 22:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem most teszed fel ezt a kérdést már harmadszor? Ha jól emlékszem közel 30 hozzászólást kaptál,hogy hagyd végre békén szegényt.
2010. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben az esetben tényleg nem tehetsz semmit. :( Rossz ezt mondani, de így van. Sajnálom :S
2010. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hehh, 30 hozzászólást? Akkor ezek szerint nem csak én jártam így... ez valami kóros baromság lányok körében???
2010. febr. 16. 22:45
 9/15 anonim válasza:
Nem vagyok semmi jónak az elrontója, de szerintem lépjél túl rajta valahogy. Gondolj csak bele, h ha össze is jönnétek, akkor se lenne soha boldog, és nem lenne egy hosszú kapcsolat, mert a barátnők nem örülnének neki. Sajnos a barátoknak a véleménye mindig szent...
2010. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez az egyik verzió:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


A másodikhoz nem szóltam hozzá,igy nincs meg nekem és nehéz lenne most megkeresni,de hidd el,teljesen az volt,amit most te kérdezel.

2010. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!