Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti lefeküdnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekvinitus kérdése:

Lányok ti lefeküdnétek a főnökötökkel ha azt kérné?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 11:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden nőnemű válaszíró hozzászólását! Őröm látni férfiként a sok nem-et. Nekem is van női -nem is akármilyen külsővel megáldott- beosztottam és szó sem volt, nem is lesz közelebbi kapcsolatról. Ha egy nő vagy lány ellenálhatatlan vonzalmat érez a főnöke iránt, de nem mert a főnöke, és szerelmi kapcsolat is lesz a munkatársi mellé, az rendben. De ha csak a pozíciónak szól a nőtöl érkező igen a közelebbi partnerségre az nagy szégyen. Mégpedig a főnök "úrra" nézve. Mert az azt jelenti hogy nagyjából képtelen más módon ismerkedni. Nagy valószínűséggel gyáva lusta akárki. Meg nem fordult még a fejemben munkahelyen kapcsolatot kezdeményezni. Nincs abban semmi izgalom. Az utcán idegen társaságban vagy utazás közben az már mindjárt más. Izgalmassá teszi a reakciója a kiszemelt ismeretlen szépségnek. Mit mond. Elfogadja a szándékom, elutasít, közömbös beszélgetésre törekszik, esetleg elküld a francba? Ez és az ehhez hasonló eshetőségek teszik izgalmas kalanddá az ilyen próbálkozásokat. És ezt egy unalmas munkahelyi környezetben sosem kapnám meg. Ezért tetszik a sok nemleges válasz mert talán aki nemet írt, az a válaszíró is efféle izgató bizonytalansággal tele ismerkedés formára vágyik ahol semmit nem lehet előre tudni a másikról.
2015. márc. 23. 14:24
 12/24 anonim ***** válasza:
Hát pedig én pont az utcán nem ismerkednék soha, semmilyen körülmények között, pont azért mert semmit nem tudni a másikról. (És a főnökkel se feküdnék le.)
2015. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Akkor te egy félénk lány vagy. Mert lehet hogy pont az utcán jön veled szemben vagy lépked mögötted a nagy ő. Vagy a metrón vagy bárhol. De az is lehet hogy itt beszélgetsz vele ezen az oldalon. Nem szabad teljesen elzárkózni az idegenektől!
2015. márc. 24. 22:37
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok félénk max régimódi :). Netes fórumon keresztül már rengeteg emberrel ismerkedtem meg, de ott rögtön adott egy közös érdeklődési kör. Ez esetleg az utcán is összejöhet, pl kutyasétáltatás, bevásárlás kapcsán szóba elegyedünk; de számomra ez egy teljesen más szituáció.
2015. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Régimódi vagy? Az nagyon jó. A multkor láttam egy 20 év körüli lányt, teljesen őszre volt befestve a haja. Gondolom poénból csinálta, ennek ellenére eszméletlen jól nézett ki. Neked egyébként van szerelmed? Volt már ha szabad megkérdezni nagy ő-d vagy még csak kis ő-id voltak?
2015. márc. 25. 13:46
 16/24 anonim ***** válasza:
Én nemmel válaszoltam, de rosszul vagyok attól, ha leszólítanak az utcán. Szimplán azért, mert ilyen vagyok, nekem ez nem jön be, ne zargassák idegenek a magánszférámat.
2015. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Akkor hogy ismerkedsz ha 7 lakat alatt örzöd a magánszférádat?
2015. márc. 25. 13:58
 18/24 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban élek több mint egy éve, így nincs okom ismerkedni.
2015. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
És vele hogy ismerkedtél meg? Egyszer csak idegen volt ő is.
2015. márc. 25. 14:07
 20/24 anonim ***** válasza:
Ez így igaz :) Az egy másik történet, évekkel ezelőtt történt, akkor még kicsit nyitottabb voltam. És bármilyen meglepő az eddig elmondottak alapján, én kezdeményeztem.
2015. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!