Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti lefeküdnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti lefeküdnétek a tanárotokkal/főnökötökkel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan extrém esetekre gondolok, hogy pl. egyetemre jártok és a legutolsó vizsgát kell már csak letennetek, hogy meglegyen az összes kredit. Tegyük fel, hogy nincs is több államilag támogatott helyetek, úgyhogy ha megbuktok akkor a következő félévben már csak költségtérítéssel tudnátok felvenni újra ezt a tárgyat, de tegyük fel, szegények vagytok és erre nem lenne lehetőségetek. Szegények vagytok és a diploma az egyetlen kitörési pont ebből az állapotból... Na tehát az a lényeg, hogy mindenféleképpen meg kell csinálnotok azt a tárgyat, főleg úgy, hogy előtte évekig vért izzadtatok, hogy diplomások legyetek...

Erre a tanár bejelentené, hogy csak akkor enged át titeket, ha lefekszetek vele. Ti megtennétek?


Ez az egyetemi példa csak érzékeltetés volt, hasonló megeshet munkahelyen, más környezetben, szituációban is. Tudom, hogy gusztustalan ez a kérdés, és jóérzésű ember nem tesz ilyet egy Nővel, én sem tennék, de azért érdekel, hogy ha mégis ilyen szituációba kerülnétek, hogy valaki rákényszerítene titeket a szexre, meg tudnátok-e tenni a továbbjutás érdekében, egzisztenciális stb. okokból?



2013. jan. 16. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem ez prostitúció.
2013. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok nő, de undorítónak tartom. Szerintem a nő be is jelenthetné ezt a dolgot valami felettesnek, már ha foglalkoznak ilyennel és egyáltalán hisznek neki...


"Erre a tanár bejelentené, hogy csak akkor enged át titeket, ha lefekszetek vele." az ilyen nem is tanár, hanem egy kutya.

2013. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Nueleth ***** válasza:
80%

Ez így érdekes kérdés. Szóval vagy ez, vagy ugrik a diploma? (Mindezt úgy, hogy mondjuk évekig güriztem a suli mellett, stb.)?


Mert ha így van, akkor ez valóban prostitúció, és valószínűleg végigbőgném az egészet, de gondolom, megtenném. Elég elítélendő, de ez van, bevallom.

2013. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

"s több államilag támogatott helyetek, úgyhogy ha megbuktok akkor a következő félévben már csak költségtérítéssel tudnátok felvenni újra ezt a tárgyat, de tegyük fel" ilyen nincs,mert aki költségtérítéses,annak 1 tárgy miatt nem kell fizetnie,max a tárgyújrafelvételért, pár ezer ft-ot meg össze lehet koldulni is :D



amúgy ha másként nem találnék munkát multinál,én simán lefeküdnék a főnökkel,ha NORMÁLISAN néz ki :D a mai világban k.nehéz melót találni.

2013. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

még egy jótanács: ha a tanár ilyen feltételt szabna, át lehet iratkozni másik egyetemre és ott befejezni a tanulmányokat. utolsó félévre is átvesz a másik egyetem. de úgy, h már csak az utolsó vizsgára átvegyen, necces. de biztos lehet találni vmi kiskaput, h ne annál a tanárnál kelljen vizsgázni.

a 2. voltam.

2013. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Ez hülyeség, sosincs olyan, hogy ez az egyetlen lehetőség... Aki már számtalanszor elbukta az iskolai tanulmányait (hogy ilyen gáz helyzetbe került) az már korábban nem hajtott eléggé, nem ez az egyetlen lehetősége, csak szimplán buta.

Én egyszerűen nem kerülnék ilyen helyzetbe. A munkám során sem keresnék éhbért, hogy erre rá lennék kényszerítve.

2013. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jó most lehet vitatkozni a kitalált példámon, biztos van kiskapu, de a kérdés arra irányul, hogy ha teljesen sarokba lennétek szorítva és csak úgy tudnátok kitörni a helyzetből a továbbjutás reményében, hogy lefekszetek a feljebbvalóval... Kitalálhattam volna más példát is, de abba is biztos bele lehetett volna kötni... De én nem azt kérdeztem, hogy lehet kiskapukat találni, hanem hogy ha más lehetőség nem lenne, ilyen szituban mit tennétek...


Amúgy ne értsetek félre, én is teljesen elítélem azt, aki ilyet tesz!

2013. jan. 16. 13:30
 8/16 A kérdező kommentje:
Mármint elítélem azt, aki ilyen helyzetbe hoz egy nőt.
2013. jan. 16. 13:32
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki máshogy gondolja.

Vannak olyan nők akik bármit megtesznek a sikerért és a céljukért.

De vannak olyanok hogy semmiféleképp nem tudnák megtenni hiába lennének ilyen helyzetben.


Én úgy gondolom magamról hogy nem bírnám megtenni,de mondjuk itt az a lényeg hogy te bízol-e magadban hogy neked nem kell azért lefeküdnöd az illetővel mert te enélkül is megbírod csinálni ha ezt te tudod akkor onnan már csak egy lépés van és mégpedig az hogy te megmutatod neki hogy bizony nem szabad ilyet tenni mert te enélkül is megbírod csinálni.

De tegyük fel hogy neked tetszik az illető és szívesen lefeküdnél vele akkor meg hajrá mivel ha te is akarod akkor már nem azért csinálod hogy átmenj a vizsgán hanem azért hogy élvezetes legyen a dolog.

2013. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem, nincs olyan, hogy más lehetőség ne lenne. Ezek után nem jó a kérdés, a válaszom pedig rá, hogy nem tennék ilyet.

Kivéve persze ha nagyon vonzó az adott férfi, meg nincs megcsalás képben, akkor nem lehet akkora probléma.....

2013. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!