Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Választhat ilyen alapon egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választhat ilyen alapon egy lány?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy német lány, akinek bejövök én (magyar), és bejön egy másik srác (svájci). Mivel Németországban lakik, csak itt tanul (ahogy a svájci srác is), a nyáron haza fog menni. Választhatja-e olyan alapon a svájci srácot, hogy


1. nagyon hasonló nyelvet beszélnek,

2. közelebb laknak egymáshoz,

3. kultúrájuk jobban hasonlít,


vagy ezek nem számítanak - gyakorlatilag semmit?


2015. márc. 23. 12:06
 1/6 Interferencia ***** válasza:
Tehát vendéghallgató Magyarországon? Hosszú távra nincs sok esélyed.
2015. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CptTomato ***** válasza:

Ez a kérdés is mint megannyi... csak egy részletet nem közöl mit gondol a lány....vagy milyen ember... vagy hogy mi alapján mondjuk meg hogy mire van esély?!


50-50% hogy ezalapján dönt úgyhogy hajrá!

2015. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen számít. Ha nem számít akkor most én nekiállok keresni egy hawaii lányt. Annyi csepp kis esélyed van, hogy jobb ha hideg vizet iszol rá. Max flörtölés és álmodozás, de akkor használd ki jól:)
2015. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg Svájcba se fog leutazgatni hétvégente. Mindketten csak egy kaland vagytok.
2015. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon is szamitanak azok amiket felsoroltal. Hasonlo a hasonloval baratkozik.
2015. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4esnek van igaza nagyon is...
2015. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!