Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb:ha a csak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb:ha a csak és kizárólag a pároddal mégy bulizni, vagy ha olykor otthon marad a másik fél?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,h melyik verzió az "elfogadottabb",melyik a jobb...!Esetleg ha veletek van a párotok,nem tudjátok olyan jól érezni magatokat...!?
2010. febr. 17. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy kijön a lépés.
2010. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én néha arra se emlékszek, hogy ott volt-e a buliban ő is. Aztán másnap délutánra kerülünk elő XD
2010. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem az a legjobb ha olykor- olykor a párunk nélkül is megyünk szórakozni. Ha ő ott van akkor is jól tudom magam érezni, de azért másabb amikor egyedül megyek a csajokkal. :) Ha ezt ő nem tudná elviselni veszekedés lenne belőle. De szerencsém van és megértő és megbízik bennem ahogy én is benne mikor ő megy el a haverjaival "pasis" estére. 29/N

2010. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nalunk megegyezés van, h nem megyunk ki egymas nelkul. bár én néha elmegyek nélküle, ugy, h ő nem tudja. de ennek előzményei vannak. amugy nem vok ilyen. :S
2010. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hm.... érdekes!tegnap beszélgettem a barátom tesójával,és mondta,ha van kedvem menjek velük hétvégén bulizni,míg a párom kártyázni van!De mondtam,h nem mek sehova nélküle,és furán nézett rám...!Nekem ez teljesen normális volt eddig,de tegnap elgondolkoztam,h vajon most én vok ennyire "lemaradva" !?Mi megbeszéltük,h nem megyünk egymás nélkül sehova(működik is),amúgy meg el sem tudnám képzelni nélküle a discot,elvagyunk,nézelődünk,iszogatunk,nevetgélünk,olyan Vele,mint egy legjobb barátnővel!De tegnap elég furán nézett rám "sógornőm" ....
2010. febr. 17. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyen bulizás. Én barátnőm nélkül bizonyos esetekben földrajzi távolságok miatt megyek haverokkal piálni, ha ott van, ő is jön. Szóval baráti iszogatás, koncert, ilyesmik beleférnek. De aki discoba megy a párja nélkül az már potenciális megcsalás. Oda ugyanis főleg csajozni/pasizni járnak az emberek, és ezt mindenki tudja.
2010. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy tévedés aki elmegy discóba az csajozni/pasizni akar. Én a barátnőimmel elmegyek a barátom nélkül is discóba. Mindegyikünk boldog párkapcsolatban él és eszünk ágában sincs "pasizni". X idő után eljutunk csak csajok szórakozni akkor csak azért megyünk. Ezek szerint kedves előttem szóló neked csak olyan nőd/ pasid volt aki azét ment el oda, hogy ezt megtegye. Nem bíztál meg benne eléggé ahhoz, hogy tud megteszi e vagy sem és abban sem bíztál meg, hogy képes vissza utasítani más közelesését. Hát nálunk nem ez van. Elég érett vagyok ahhoz, hogy tudjam mit is akarok. A jól működő kapcsolatom nem rúgnám fel még egy kalandért sem!!!!!!!!!!!!29/N.
2010. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha-néha belefér, hogy ott van velem a barátom, de én nem tudok úgy bulizni, hogy közben bámul, figyeli mit csinálok. Nem tudom úgy elengedni magam, és idegesít, ha vele kell lennem a buli közepette. A buli szerintem a barátaimról és a teljes ellazulásról szól.

Bár lehet fitalal korom miatt látom ezt így.

2010. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!