Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jobb férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb férfi, aki otthon főz a csajnak az első randin, vagy aki elviszi egy étterembe vacsorázni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 17:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
az első randi kicsit korai ahhoz hogy felhívd magadhoz nem? legalábbis én biztos hogy nem mennék fel és el is könyvelnélek annak aki csak meg akar d*gni, érted. tehát mindenképpen étterem.
2009. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
az aki otthon vár.....és ő maga csinálta a kaját!!!! az a tuti;)
2009. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%

Étterembe beülni, rendelni bárki tud. Na de otthon főzőcskézni, izgulni, ügyeskedni, teríteni... az már figyelem és teljesítmény a köbön!

És nem igaz, hogy egy ilyen randinak az ágyban kell véget érnie.

2009. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
csak én látom azt a két szót a kérdésben hogy az első randin?
2009. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha ő főz! :)Azt imádnám, sőt még azt is ha együtt főznénk az a tuti! :)
2009. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
basszus ti hány évesek vagytok? mert én 20 évesen már ennyire maradi lennék, hogy nem mennék fel egy ismeretlen illetőhöz akivel eddig egyszer találkoztam mikor megismertem (vagy egyszer sem ha netes ismeretség) és gőzöm sincs hogy ki fia,borja? ti komolyan nem arra gondolnátok először hogy csak le akar fektetni? én még mindig tartom hogy előbb étterem. jah és még másik indok is ha nem feltételezzük hogy csak szexet akar: szerintem egy otthoni vacsora kissé bensőséges ahhoz hogy első randin előrukkoljon vele valaki, akkor van értelme ha már tényleg ismeritek egymást, netán éreztek is valamit a szexuális vágyon kívül. nah meg arról nem is szólva hogy az elején azért kell gyűjteni a közös élémenyeket, mert otthon vacsorázni fogtok bőven ha együtt maradtok, de étterembe már 1-2 év elmúltával nem jár annyit az ember a párjával mint az elején... de hát mindenki maga tudja.
2009. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Ja erről egy poénos jelent jut eszembe.

Legelső barátnőmmel mikor egyszer telefonáltam,mondtam neki hogy elhívom este vacsorázni.....Erre ő nagyon örült....Majd megkérdeztem tőle hogy milyen kaját fog csinálni....Erre nagy csönd a vonal végén...Én meg szakadok a röhögéstőlXDXDXDXDXD

2009. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
De ezen behalok :D Senki nem írta,hogy első randin vagy ismeretlen emberhez , és akkor mindenki erről ír... :D Tanuljátok már megérteni azt ,amit olvastok :D
2009. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 vezerdinka ***** válasza:
78%

1. az utolsó kommentelőnek: igenis, ott van, hogy első randi:)

2. annak a kommentelőnek, aki írta, hogy lehet, hogy ő a maradi.. nos én is 20 éves vagyok, és én pl a jelenlegi páromat több, mint 1 éve ismertem már, mielőtt összejöttünk. mivel azt tényleg nem írta, hogy egy vad idegen emberről van szó, így benne van a pakliban ez is. és bár nálunk nem főzéssel telt az első randi, bevallom ez sem lett volna egy meddő ötlet.

az egyetlen probléma, hogy (bár amúgy igazad van az étteremmel kapcs., de) a legtöbb mai 16-20 éves lány pont azt várnár el, hogy már az első randin is ilyen-olyan színvonalas helyre "üljenek be"... és ez alapján ítélik meg a pasikat. aki nem olyan, annak valóban nem az ágyban végződik egy otthoni vacsi... aki meg igen, azt az étteremtől nem is kell messze vinni;)

2009. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az első randi előtt valamiért megbízom benne, mert mondjuk szimpatikus volt a hangja a telefonban (nem arra gondolok, hogy 5 perces ismerkedés után, hanem legalább 2 hét ismeretség után), akkor főzhet otthon is, de amennyiben úgy ítélném meg, hogy kockázatos, akkor inkább az étterem. Nálam például hangulatfüggő lenne. De a javaslatom, kérdezd meg az illető hölgytől, hogy hadd választhasson. 27L
2009. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!