Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van meg eselyem?

Figyelt kérdés

Volt egy komoly kapcsolatom, en vetettem ennek veget hogy megkimeljem attol hogy a csaladom nem fogadta el. Titokban visszatertunk egymashoz de lezartuk. Szoktunk neha beszelni "baratilag".

De furanak erzem mert meg mindig szeretem, nem tudtam elfelejteni, most korulbelul egy eve van baratnoje....

Szerintetek lehetne meg valami esely ra hogy megint legyen koztunk valami?


2015. márc. 24. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szeretted volna igazán,nem gondolod,hogy inkább a családoddal kellett volna beszélni,illetve megismerkedni velük? :) Vagy miért nem fogadták el? Te magad dobtad el..


1év után jut eszedbe az,hogy szereted??? Érdekes..

Szerintem hagyd,hagyd legyen boldog mással,ha már Te ellökted magadtól.

2015. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Harom eve szakitottunk es a csaladom azert nem fogadta el mert ha barkiben talalnak vmit ami nem tetszik nekik akkor meg karjak valtoztatni ha nem sikerul tiltanak azzal nem torodve hogy fajdalmat okoznak.
2015. márc. 24. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!