Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm legjobb barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm legjobb barátnője nem normális, és emiatt szakítottunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, (ex?)barátnőm 15. Kicsit félénk, befolyásolható lány, de nagyon kedves, és aranyos. Sajnos önbizalomhiányos, én pedig gyakran túl őszinte. Voltak már ebből problémák, csiszolódtam, ő is.

Általában nem szoktunk hármasban lenni, mert barátnője egy... Igazi p*tsa. Egy folyton kritizáló, mindenkit lenéző, egoista csaj. Semmiben sem jó, semmi nem érdekli, de mindenbe beleszól, mindent kritizál.

Elmentünk hármasban ide-oda, és benéztek egy boltba, ruhát venni.

Felpróbált egy nagyon szűk ruhát barátnőm, és az utóbbi időben felszedett néhány kilót, én pedig megmondtam neki, hogy nagyon jól áll, de lehet hogy egy számmal nagyobb jobban mutatna rajta.

Erre az idióta barátnője felcsattan, hogy hogy merészelem kövérnek nevezni a barátnőjét, bunkó paraszt vagyok, sokkal értékesebb srácra lenne szüksége, mint rám, és elrohantak, ekkor már barátnőm sírt.

Próbáltam írni neki, beszélni is vele, nem sikerült.

Mit csináljak? Nem ez volt az első alkalom, hogy majdnem tönkretett mindent az az idióta.

(Azt meg csak zárójelben jegyzem meg, hogy ennek a szerencsétlennek sosem volt barátja, gondolom nem véletlen...)


2015. márc. 24. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kellene a fenének, ha ennyire megvezethető!
2015. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Beszéld meg a barátnőddel. Egyébként bánj finomabban az ilyen megjegyzésekkel.
2015. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De gááááz. A barátnőd is meg az ő barátnője is. Látszik, hogy gyerekek még.
2015. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érettebb lányt keress magadnak, ez a csaj még nagyon buta.
2015. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érettebb csajt keress magadnak. Kivéve, ha bejön az állandó drámázás és feszkó. L
2015. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!