Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék bízni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bízni a barátnőmben?

Figyelt kérdés
17/f vagyok és ő 16/l

2015. márc. 25. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Van okod bizonytalanságra? Ad okot arra, hogy féltékeny legyél? Egy kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség. Anélkül felesleges, hiszen mindig csak görcsölni fogsz, hogy mit csinál a párod, amikor nem vagy vele.
2015. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van okom sajnos, 3hetente találkozunk és így nehezen bízok meg benne. Igen tudom hogy a kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség, csak én félek hogy ő nem mondd el nekem mindent vagy nem mondd igazat nekem. Mindig görcsölök hogy mit csinál mert nem nagyon beszél arról nekem hogy mit csinál minden nap nagyon sokat beszélünk szinte egész nap beszélünk egymással.
2015. márc. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!