Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy újra meg tudjak bízni valakiben, aki egyszer már eljátszotta a bizalmamat?

Figyelt kérdés
Vagy már sosem lesz olyan, mint korábban?
2015. febr. 15. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz... hiába akarod.
2015. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha.
2015. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van, aki nekem már többször... :(
2015. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én eddig úgy gondoltam, hogy aki miatt elveszett a bizalom, annak kell tenni azért, hogy javuljon a helyzet. De ő nem így gondolja. Én mondtam, hogy ez nem úgy megy, hogy csettintek egyet, és onnantól kezdve megint bízok benne. És hogy bizonyítsa be, hogy nem hazudik, nem ver át. Aztán majd valahogy szép lassan visszatér a bizalom. De szerinte nekem kell érte tennem valamit. De mit?
2015. febr. 15. 23:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan sajnos már soha sem lesz. Volt hogy egy nőben teljes mértékben meg tudtam bízni , idővel tönkre tette az apró hazugságokkal. Pedig értelmetlen dolgokban hazudott és ez olyan mértékben csökkent hogy kételkedtem vele szemben és a kapcsolatunkban. Azt képzeltem az egész egy teljesen hazugságokkal színezet valami de később sikerült újra kezdtem benne bízni. Azóta is 2x meg gondolja hogy mit mond de olyan már soha sem lesz...
2015. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked semmit...neki kell mindig aki el játssza. Keress mást, hidd el lesz olyan aki nem fog kihasználni. Mert van ilyen is :)
2015. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bence_ ***** válasza:

Magadban bízol. Abban, hogy jó döntést hoztál avval az emberrel kapcsolatban.

Magadban csalódtál.

Megint magadban kéne bízni de félsz, hogy megint tévedsz.

Fogaddel olyannak amilyen, vagy éljetek külön.

2015. febr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bizalomtablettát árulnak a patikában asszem, bár nem ér semmit sztem
2015. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!