Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom most mondta el, hogy gyereke van. Osszetortem. Mit csinaljak? :- (

Figyelt kérdés

Mar nagyon regota el akarta mondani, de nem ment, nagyon sok hatter story miatt. 2 eve vagyunk egyutt, benne talaltam meg az igazit, tole akartam gyereket.


Szakitottak egy csajjal mert egy idiota volt, bantalmazta, zsarolta... aztan felbukkant par ev mulva es bocsanatot kert mindenert es a regi emlekekert leultek inni, aztan dolog dolgot kovetett. Azt hazudta, hogy gyogyszeren van, de nem volt.


Par honappal kesobb tudta meg, hogy a lany becsapta es az o gyereket varja.

Ennek mar sok eve, azota 4 eves a pici, gyakran talalkoznak, allitasa szerint az anyja megkomolyodott es rendesen neveli, nincs hianya semmiben.


De en teljesen osszetortem. Fiatal vagyok, ismeretlen a szituacio es borzalmas erzeseim vannak. Akartam egy ferfit akivel a kozos elso gyermekunk lesz es ezt az almot mar elvesztettem... ugy erzem magam, mint valaki aki becsoppent ennek a semminek a kozepebe. Nem tudom elhesegetni a dolgolatot, hogy igazabol csak ritkan latja es az anyuka neveli a gyereket, de 3.nak erzem magam es ugy, mintha en lennek itt az idegen...


Borzalmasan faj es nem tudom, hogy kepes vagyok-e ezzel szembenezni. Meg a kozos gyerektol is elment a kedvem, 2 napja sirok.


Nagyon szeretem, de jelenleg a sokk es a fajdalom elnyom mindent, amit iranta erzek.

Nem tudom mit tegyek... vagy hogy kuzdjem le... :-(((


24/L



2015. márc. 25. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"3.nak erzem magam es ugy, mintha en lennek itt az idegen... "

Szerintem a fő gond nem ez, sokan vannak, hogy gyerek után szétmennek, de nem ez alapján kéne ítélkezni, főleg ha nem vele él a gyerek.

Nálatok a gond inkább, hogy 2 éve (!!!) együtt vagytok, és valahogy ezt elfelejtette közölni veled.

És ez viszont tényleg baj.

2015. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 veteran1978 ***** válasza:
Pár nap és megnyugszol,ha igazán szereted őt akkor elfogadod a tényt hogy neki van egy gyermeke,de ti ketten ettől függetlenül még élhettek tökéletes életet!
2015. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ritkán van az, hogy azonosulni tudok az itt leírtakkal, ugyan nem voltam még ilyen helyzetben, de teljesen megértem a fájdalmad és tényleg sajnálom. Talán a legjobb amit tehetsz, hogy felülemelkedsz ezen az egészen, persze tudom, hogy ezt írni könnyű, de tényleg nem tudsz mást tenni. Friss a dolog, de az idő múlásával majd ez is "megoldódik" olyan formában, hogy vagy felülemelkedsz ezen az egészen vagy majd elhagyod a párod, mert állandóan ez fog őrölni.
2015. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én szerintem - 2 év kapcsolat után - megpróbálnám elfogadni a helyzetet. Alapból szeretem a gyerekeket, mégha nem is tartozok hozzá sehogy.
2015. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Jaaaj dragam ne sirj

Belegondoltam a helyzetedbe, es eleg nehez lehet, foleg hogy terveid voltak vele. En azt mondom, hagyj idot magadnak, pihenj, felejts el minden rosszat, es ne aggodj. Ha mar kepes vagy meghozni egy dontest, mikor mar kicsit feldolgozzad, utana beszeld meg a paroddal. Kerdezd meg ot, hogy o mit akar csinalni, mit gondol errol az egeszrol. Aztan kerdezd meg magad. Megeri e neked folytatni hogy tudod, nem te vagy az elso.

De hidd el, szamara te vagy

Te vagy a szemeben az elso, ha lesz esetleg gyereketek, akkor is teged fog elso anyukanak tekinteni. Ne gatoljon az az erzes hogy van gyereke. Csak vedd lazan ahogy tudod, majd elmulik a rossz erzes.:))

2015. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A hazugságot nem lehet ez esetben elfogadni,és nem a gyereket,mert eddig se okozott gondot.
2015. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Megtette volna, de elobb nem tudta. Sajnos olyan dolgok vannak benne, amit nem szivesen irnek le es meg is ertem.

De valoban ha 1-2 honap utan mondta volna el, most konnyebb lenne :-(


Most ugy nezek ra mint egy apukara, nem mint a baratomra, hanem mint valaki apjara es hogy egy gyerek egy masik nohoz kapcsolja, igaz csak biologiailag, de borzalmas.


Lehet baromsagokat beszelek, de annyira ossze vagyok zavarodva es nem tudom mit gondoljak, csak azt erzem, hogz nagyon faj es nem akarok ra gondolni, kulonben megint bogni kezdek es nagyon nehezen viselem... :-(

2015. márc. 25. 21:16
 8/19 anonim ***** válasza:

Megértem, ha csalódott vagy, h amit te meg akartál adni neki (gyerek), azt ő már rég megkapta mástól. Olyan, mintha így már nem is lenne olyan nagy ajándék, hiszen neki már nem lesz újdonság és lehet, jó ideig nem is akar majd a pasi gyereket, hiszen neki már van.


Ha szeretitek egymást, ez nem lehet akadály, de kérdés, mennyire fog belefolyni a nő a pasid életébe.

2015. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha a csajjal folyamatosan találkozik es valamilyen szorodavan kapcsolat van most is köztük akkor szakíts vele... De ha nem akkor ezt meg jell értened... Mindenki sok hülyeséget csinált az életben... Valószínű megbánta.... 😊 felejtsd el.. 😊 Ha igazán szereted akkor ezt megbocsajtod neki... Mivel régen történt... Remelem segítette... 😊 UI: felejtsd el azt a ri.... 😃
2015. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Uristen, nem szabadott volna két éven át titkolnia előled. Szerintem ha szeretitek egymást és ő nem változik meg ennek ellenére akkor a szerelmetek képes lesz ezt megélni. Totál jogosak azok az érzelmek , gondolatok amiket érzel , detto én is igy állnék egy ilyen helyzethez. De adj időt magadnak ,legyél kicsit egyedül hogy ezek mind rendeződjenek a lelkedben , hagyd ülepedni es amikor már tisztán látsz ,akkor döntsd el hogy te ezt akarod e vállalni , folytatni akarod e ezek után is a kapcsolatot. Sajnos csak ennyit tudok tanácsolni :(
2015. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!