Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom ezt elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom ezt elmondani a barátomnak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 11 éves koromban majdnem megerőszakoltak,mikor jöttem hazafelé az iskolából.(Már sötétben jöttem mert zongora versenyem volt és sokáig elhúzódott..) és azóta erről senkinek nem tudtam beszélni. A barátommal több mint fél éve együtt vagyunk,és én emiatt az 'emlékem' miatt nagyon félek már előre az egésztől. Hogyan tudom neki elmondani,hisz nem is sejti...nagyon félek,és még mindig rettegek ha arra gondolok.nem is mertem senkinek sem beszélni erről,nehogy megtudják azok az emberek,és újra bántsanak..hogy mondjam el neki?

2015. márc. 25. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban a szüleiddel kellett volna már rég megbeszélned. Nem tudom milyen kapcsolatban vagytok a barátoddal lelkileg és ő hány éves, ennek fejében kérdéses a válasz erre, de ha megvan köztetek a bizalom akkor simán elmondhatod neki.
2015. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én bántalmazásról egyébként is csak a barátomnak tudtam beszélni. Ha olyan a hangulat nyugodtan elnondhatod neki - persze, ha megbízol benne. Az ilyen dolgok tapasztalatom szerint csak erősítik a kapcsolatot két fél között.
2015. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Édesapám 9 éves koromban elhagyta édesanyámat,elment külföldre,azóta ránk sem hederít. Édesanyámat akkor pedig nem szerettem volna ezzel leterhelni..ezért nem mondtam inkább el...:(
2015. márc. 25. 21:40
 4/5 gublug ***** válasza:

Umphf? Tudod kik voltak? És a mai napig a közeledben élnek?


Bocs én nem tudok a témához szólni, csak érdeklődöm.

2015. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyik volt barátnőmet meg is erőszakolták. Ismerem az ilyen helyzetet. Mond el nyugodtan a barátodnak. És azt se titkold hogy jó nagy türelme kell majd legyen hozzád. Mondj el mindent őszintén.

Nem akarlak megbántani, szenvedtél de ha sérült vagy akkor melletted is szenvedni fognak. Kezeld ki magad egy pszichológussal és lépj túl rajta. Különben úgy fogtok járni mint mi. 9 hónapig jártam a lánnyal, egyszer nyúltam a bugyijába azt is zokon vette, aztán 9 hónap után rájött, hogy csak nem tud velem lenni. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a partnerednek is tartozol annyival, hogy őszinte vagy és tisztázd magadban a dolgokat, különben ő is áldozat lesz mert szeretni fog téged aztán összeomlik a kapcsolat.

2015. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!