Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm tetkót akar és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tetkót akar és én azt mondtam nekem nem tetszik rajta semmi extra (pl pc tetkó stb). Erre mérges hogy ha megcsináltatja akkor biztos elhagyom. mit tegyek?

Figyelt kérdés

szerintem úgy szêp ahogy van és nem akarom hogy ilyen legyen mert ez végleges...

valaki segítene hogyan kezeljem a hrlyzetet? akár üzenetben is


2015. márc. 25. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem végleges...
2015. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Milyen jogon zsarolod a barátnődet, te féreg? Azt csinál a testével, amit akar. Ha nem tetszik, akkor keress mást!
2015. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de mégse egy henna
2015. márc. 25. 22:19
 4/16 A kérdező kommentje:
milyen féreg te szerencsétlen? nem zsarolom
2015. márc. 25. 22:20
 5/16 anonim ***** válasza:
3: és? Nagysága milyen lenne?
2015. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A pc-vel egyet értek, az nekem sem tetszik. A tetkó viszont, ha nem hülyeség, nem divat minta, történet van mögötte, vagy régóta akarja. Akkor hajrá. De ez az én véleményem.


Viszont, az ő teste, az ő temploma. Elmondhatod a véleményed, de ha ennyire nem egyezik az ízlésetek, akkor nem biztos, hogy együtt kellene lennetek.

2015. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az ő teste, és azt csinál vele amit akar. Persze amíg nem káros.
2015. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Erre mérges hogy ha megcsináltatja akkor biztos elhagyom."

Nagyon megbízhat benned, ha ezek a gondolatok jutnak eszébe, hogy egy tetoválás miatt képes lennél otthagyni. Már az nem normális, hogy tenni akarsz az ellen, hogy a barátnőd azt csináljon a testével, amit szeretne, és van képed tanácsokat kérni itt. Az ilyen domináns pasik, mint te, akik a párjukra akarják ráerőszakolni a saját akaratukat, gerinctelen emberek.

2015. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
varrassa olyan helyre, ami annyira nincs szem előtt, ahol nem túl feltűnő. így nem jó neki?
2015. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kösz a hasznos és haszontalan kommenteket
2015. márc. 25. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!