Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm tetkót akar és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tetkót akar és én azt mondtam nekem nem tetszik rajta semmi extra (pl pc tetkó stb). Erre mérges hogy ha megcsináltatja akkor biztos elhagyom. mit tegyek?

Figyelt kérdés

szerintem úgy szêp ahogy van és nem akarom hogy ilyen legyen mert ez végleges...

valaki segítene hogyan kezeljem a hrlyzetet? akár üzenetben is


2015. márc. 25. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened, hogy tolerálod-e, és a barátnődnek pedig azt, hogy kockáztatja-e esetleg a kapcsolatotokat. Nehéz kérdések ezek, ilyen az ember. Egy a lényeg: Vasárnap együtt a család.
2015. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ha szereted nem fog erdekelni.

hagyd csak kibontakozni. ha neki ez. a jo.

az en esetemben. baratnom imadta a hosszu hajamat. de levagattam mert mar nem illet hozzam.

utalt egy darabig. de aztan megszerette. es ennyi.

most mindrn happy.



18/f

2015. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hagytam kibontakozni....
2015. márc. 27. 11:02
 14/16 anonim ***** válasza:
remélem otthagy téged :D az ő saját teste, te nem rendelkezhetsz felette. ha neki tetszik, akkor meg fogja csináltatni úgyis :P ha van egy kis esze, önálló, és fontosabb neki saját maga, mint te, akkor elhagy téged XD tetkóval vagy anélkül :D
2015. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk talán hozzászoktathatnád magad ahhoz a gondolathoz, hogy a barátnőd a barátnődÉ, aki VELED van.
2015. aug. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
most akkor a kinézete fontosabb, mint a személyisége számodra? o.o
2016. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!