Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátnőm rendetlen? Lehet ez csak átmeneti, vagy én nem teremtem meg a fizikai körülményeket a rendrakáshoz? (pl nincs elég polc felszerelve, stb)

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ő, csak egy szétszórt ember.
2015. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem mindenki rendszerető, úgy tűnik ő se

beszéld meg vele hogy figyeljen rá egy kicsit jobban oda, de ha ő ilyen, nem fogod tudni gyökeresen megváltoztatni

2015. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
A rendetlen az rendetlen 50 polccal is. A rendrakós meg rendrakós 2 dobozzal is.
2015. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De mit csináljak vele,??????????
2015. márc. 19. 22:41
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem normális! Haladéktalanul kérjetek beutalót a pszichiátriára! :)


Viccet félretéve, nem hiszem, hogy átmeneti. Vagy eddig nem ilyen volt? Vagy csak nem volt rá alkalom, hogy kiderüljön? Nem vagyunk egyformák, mindenki személyiségéhez más passzol. Valakit nem hogy nem zavar a rendetlenség, de még jobban is érzi magát ilyen környezetben.

2015. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem volt rá alkalom. Átépítettünk egy kis házrészt, mindig arra hivatkozott, hogy nem tud rendet rakni mert nincs fent a csempe, vagy nincs lent a járólap, vagy mert poros minden, vagy nincsenek dobozok, vagy nincs polc. Most van egy csomó doboz, polc, csempe, járólap, és a szoba közepén áll a kupi.
2015. márc. 19. 22:46
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja az anyja is rendetlen de amíg az anyjánál laktunk arra hivatkozott, hogy majd ha elkészül az ő lakása, ő majd szépen rendet tart majd és nem lesz ez. De. Az van. Itt is.

Csak én hülye bíztam benne, hogy ezt nem lehet örökölni :D

2015. márc. 19. 22:47
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Barátnőd kérem csak kifogásokat keres.
2015. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 azareuss válasza:
Szokjál hozzá:( Én is azt tettem. Nálam a következő módszer ér el némi sikert: Rendet rakok, de úgy istenesen portörléssel zokni, ruha rendszerezéssel meg amit csak kell! Amikor megjön akkor pedig tételesen végig mutogatom neki, miket csináltam. Ez remélhetőleg arra sarkalja, hogy fenntartsa a rendet valamint érzi, hogy ez nekem fontos. Általában 1-2 hétig bejön. ha tudsz jobbat szólj!
2015. aug. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó viszont ezzel azt is látja, hogy te úgyis megteszed, akkor ő miért takarítson, persze ez felogás kérdése, hogy így gondolkodik e.
2015. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!