Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok! Nem tudom értelmezni a barátom tetteit, szavait. Van mögöttes tartalom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hónapja lesz, hogy együtt vagyok a barátommal. 17 éves vagyok és ez az első kapcsolatom.Úgy indult az egész, hogy próbáljuk meg, hátha lesz belőle vmi.Kitartóan udvarolt, úgy ahogy azt kell(erre nagyon igényes vagyok).De amióta összejöttünk úgy érzem, hogy elhanyagol. Nem találkozunk minden nap és egyáltalán nem olyan ez a kapcsolat mint amilyet elképzeltem, vagy másoknál látok.Én már bemutattam itthon, de ő még náluk nem.Azt mondja szeret, de olyan mintha csak mondaná. Nem járunk sehova, péntek este nálunk vagyunk és ennyi.Nem csókol meg túl sűrűn, amikor meg igen, nem igazán ér hozzám szenvedéllyel..jelentenek ezek vmit???? 17/L

2015. márc. 26. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

semmit :(


próbáld meg mutatni neki, hogy ne csak megszerezni akarjon, hanem megtartani is.

azt gondolja most, hogy már az övé vagy.

2015. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy beszélgess el vele, ha nem megy kocc.
2015. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hintsd el neki, hogy más valaki is lehetne számodra, majd akkor rákapcsol :D vagy ha akkor se akkor télleg nem kellessz neki és jobb ha hagyod :)
2015. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mit kellene tennem, hogy rákapcsoljon?
2015. márc. 26. 10:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Am lehet h csak simán őszintén kéne:

Megmondod h neked ez kevés egy kapcsoalthoz. ha nem érzed a törödést meg azt amire neked szükséged van akkor keresel mást.. ennyi

2015. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csipke Rózsika felébredtél?


#1-es. Semmit nem jelent? Utána magad fogalmazod meg!


Nem cikizni akartalak kérdező!

Annyi történt, hogy kipipáltak! Ott vagy a lelkesedéseddel, szerelmeddel. Terülj terülj asztalkaként, már a kezét se kell kinyujtania!

Megszerzett, megkapott. Neki ennyi elég! Hogy neked mik a szükségleteid nem igazán érdekli. Nem érzi szükségét hogy mindennap harcoljon a szerelmedért. De sokan beleestek ebbe a csapdába! Istenem!

Beszélhetsz vele erröl. Majd rákapcsol!

Kb. 3 napig, 1 hétig.

Azután megint szolsz. Megint nagyon fog szeretni 3 napig.

Vizionáljam tovább?

Majd ugy érzi/érzed egy jobb pillanatban hogy itt az ideje a gyereknek.

Szülsz neki. Közben persze folytatodik jobbik esetben (kissebbik szär) ez a huzd meg-ereszd meg.

Majd egy gyerekkel ott állsz és nem érted miért veled, miért igy történt.


Hát azért, merf nem mertél lépni. Mert magadnak se mered beismerni, hogy rossz volt a döntés. Mégsem ő volt az igazi!

2015. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kolosszus22 ***** válasza:

Szvsz nem érdekled eléggé, talán magának sem meri bevallani, gondolom ő is hasonlóan fiatal mint te. Mondjuk 1 hónap nagyon kevés idő, de ha már most nem lángol semmi akkor kár húznotok egymás idejét.

28F

2015. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kommunikáció te kobgyoktorzs gyohar, idióta.
2015. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
leültem vele megbeszélni, elmondtam mindazt amivel kapcsolatban kételyeim voltak. Bocsánatot kért, azt mondta változtatni fog, de azt meg én értsem meg, hogy érettségi előtt áll, és elfoglalt. Szerintetek?
2015. márc. 26. 11:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Hülye kifogás.
2015. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!