Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok! Nem tudom értelmezni a barátom tetteit, szavait. Van mögöttes tartalom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hónapja lesz, hogy együtt vagyok a barátommal. 17 éves vagyok és ez az első kapcsolatom.Úgy indult az egész, hogy próbáljuk meg, hátha lesz belőle vmi.Kitartóan udvarolt, úgy ahogy azt kell(erre nagyon igényes vagyok).De amióta összejöttünk úgy érzem, hogy elhanyagol. Nem találkozunk minden nap és egyáltalán nem olyan ez a kapcsolat mint amilyet elképzeltem, vagy másoknál látok.Én már bemutattam itthon, de ő még náluk nem.Azt mondja szeret, de olyan mintha csak mondaná. Nem járunk sehova, péntek este nálunk vagyunk és ennyi.Nem csókol meg túl sűrűn, amikor meg igen, nem igazán ér hozzám szenvedéllyel..jelentenek ezek vmit???? 17/L

2015. márc. 26. 09:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
akkor nem csak én gondolom így, köszönöm mindenkinek. :)
2015. márc. 26. 12:49
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor alapvető problémák vannak nálatok! A bizalom például.

A kedvesem is éretségizik.

Volt itt egy hozzászólás, hogy kamu a tanulás!

Elmondanám hogy sokkal több a tanulni való. Vizsgák.

Ezt a pár hónapot vészeld át vele!

Ugy is rájösz ha tanulás helyett mást csinál!

2015. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!