Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nekem eléggé fáj, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem eléggé fáj, mit tegyek? A barátomnak számítok egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ma dokihoz vittem a házikedvencem,s a barátom nem is hívott-keresett,hogy mi volt. Írtam neki,de nem olvasta el, pedig internetezik. Telefont sem vette fel. Az ismerősével van,de nagy valószínűséggel punnyadnak,vagy iszogatnak. Szerintetek? Amúgy sem az a nagy érdeklődős fajta,ritkán van,hogy nem róla és a problémáiról van szó.

2015. márc. 26. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, az altested azért érdekli. Hagyd ott a fenébe az ilyen önző disznót!
2015. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem számítasz.Ilyen dolgokból jöhetsz rá.
2015. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fine rice ***** válasza:
100%

A háttérsztorid számomra kicsit hiányos, de azért megpróbálok tanácsot adni.


Minden kapcsolat alapja a kommunikációban rejlik. Bármilyen problémád van, legyen az akármekkora is, nyugodtan megoszthatod a pároddal. Persze kultúrált módon.


Ahogy te is mondtad, párod vendégségben van. Csináljanak bármit is, valószínűleg arra "koncentrál". Te magad mondtad, hogy nem túl érdeklődő. Ha ez téged zavar, ülj le vele és higgadtan beszéljétek meg a dolgot. Fölösleges beleképzelni a szituációba bármit is, azzal csak magadnak ártasz!


21/F

2015. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!