Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a barátomnak ne legyen kisebbségi komplexusa? Fiúk ti hogy kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Most leírom a tényeket, ne vegyétek egoizmusnak: 3 nyelven beszélő közel zseni pofátlanul fiatal lány vagyok, két szakot végzek az egyetemen és dolgozom heti 30 órában egy nem éppen női szakterületen. Független és talpraesett vagyok, diákhoz képest elég jól keresek, magas az ösztöndíjam is, mindemellett tudok időt szakítani mindenre amire szeretnék, Kicsattanok az energiától (néha az állandó munkám mellett, miért is ne alapon elvállalok alkalmi munkákat), gyakran korrepetálom a szaktársaimat az egyetemen...

Együtt vagyok egy fiúval aki állítása szerint keresi önmagát, önbizalom-hiányos, és elég demotiváló számára hogy egy ilyen energiabomba van mellette, míg ő ilyen kis szerencsétlen (ezt ő mondta, szerintem egyáltalán nem az).

Mit tehetnék hogy ne érezze rosszul magát? Hogy segíthetnék neki? Fiúk ti hogy kezelnétek a helyzetet?

20/L


2015. márc. 21. 23:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Te meg egy kamu vagy.
2015. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
d*gd meg aztán lesz ami lesz:DDDDD vagy korrepetáld a srácot
2015. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 zsici:D ***** válasza:

Szipuzzál. Akkor egy szintre kerültük.

"Szippuuuááááá"

-Alfonz

2015. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kamu... Ez az igazság, bár sokan nem tudják hogy csinálom (igaziból én se). Számítottam erre a válaszra, de akkor a hitetlenkedőkre való tekintettel úgy teszem fel a kérdést hogy: tegyük fel ha igaz lenne (igaz), akkor mi lehetne rá a megoldás?
2015. márc. 21. 23:30
 5/21 anonim válasza:
53%

Próbáld meg tabuként kezelni ezeket a dolgokat, próbáld meg ne mondogatni neki ezeket a dolgokat, ne a suliról, a munkádról, stbről beszélgessetek. Gondolj arra, hogy akárhányszor megemlítesz neki valamit ilyen téren, az annyiszor emlékezteti a tényekre. Nem biztos hogy működni fog, és tudom, nehéz a helyzet, de a fiú helyébe képzelve magam, talán ez lenne a legtöbb amit tehetnél értem.


21/F

2015. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
3 nyelvvel még nem leszel zseni. Szólj, ha te is 10-nél tartasz :P
2015. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
az, hogy ő azt mondja magára szerencsétlen, és te meg azt gondolod, hogy ez nem így van, azért ez nem ilyen egyszerű. Miért gondolja ő magáról azt, hogy szerencsétlen? Az elég fontos.
2015. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ilyen régebbről jövő lelki okai vannak. Próbáljuk őket együtt felderíteni és megoldani, de valóban nem egyszerű feladat... Nem a 3 nyelvtől leszek közel zseni, hanem hogy 5 évesen kezdtem a sulit, mindenhez értek és baromi gyors tanuló/alkalmazkodó vagyok. Így sem én szarom a spanyol viaszt, de a magyar átlagnál lényegesen magasabb a tanulmányi szintem.
2015. márc. 21. 23:35
 9/21 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm a választ, igaziból én ezekről a dolgokról nem szoktam neki beszélni, csak egyszerűen tud róluk. Mert az a normális ha ilyeneket tudunk egymásról. De nem szoktam szóba hozni a munkát, meg a sulit mikor együtt vagyunk. Akkor egymással foglalkozunk. Érdekes mert az ágyban már egyből nem olyan önbizalomhiányos, sőt...
2015. márc. 21. 23:36
 10/21 anonim ***** válasza:
Figyelj, kéne egy új Jordan VII vagy LeBron XII, tudsz kölcsön adni:3? 17 f cserébe segítek
2015. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!