Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátnőd közölné veled az alábbiakat?

Figyelt kérdés
Egyik találkozón a barátnőd közölné veled, hogy örül neki, hogy rád mindig számíthat, másban képtelen annyira megbízni, mint benned, és azt a szintű törődést, amit adsz neki, más képtelen megadni, de a szerelem lángja rég kialudt nála, és azt szeretné, ha nem lenne kettőtök között több, mint barátság. Közös programokra megígérné, hogy eljárna veled, ha bármi baja lenne, hozzád fordulna, de vonzódás, és szerelem nem lenne kettőtök között, csupán a legjobb barátja lennél.
2015. márc. 27. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Megköszönném neki, hogy őszinte volt velem és elmondta az érzéseit, és elmondanám neki, hogy ez nekem nem menne, fájna, mert én még ugyanazt érzem iránta. Inkább szakítanék vele.


21/F

2015. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Interferencia ***** válasza:
60%
Azt, hogy elmehet a 3,14csába, ha ezt csak így, minden előjel nélkül közli, főleg, hogy már rég kialudt a "szerelem lángja".
2015. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Megköszönném az őszinteségét majd pár vulgáris szó keretein belül elküldeném a p*csába.
2015. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
lelki szemetesláda nem vagyok, ezért én azt mondanám, hogy szép és jó, de ne keressen többet.
2015. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ne csináljon belőlem lelki szemetest, mivel valószínűleg én se csináltam volna belőle. Másrészt meg hülye lennék a pasizós dolgait végighallgatni, ossza meg az élményeit a barátnőivel, arra valók.
2015. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Interferencia ***** válasza:
95%

Biztos félreértik, ezért még magyarázom a választ: elég kétszínű dolog, ha már régóta nem szerelmes, de eddig eljátszotta.


Illetve mi ez, hogy nagy kegyesen eljön velem programokra, és még a lelki szemetesládája is lehetek? Tényleg elmehet a 3,14csába. :D

2015. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%

Ez lenne a válaszom: "Hát miért nem azzal kezdted, hogy alázva dugjalak rongyossá?"


Mert ez a szöveg kb. ezt jelenti: Jó fej vagy, csak nem dugsz meg úgy istenigazából.

2015. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 gublug ***** válasza:
21%

A mai tipikus tiniknél ez nem sokat jelent = kuka.

Ha kicsit komolyabb az illető, akkor szerintem tök jó. Minden oké. Idő még megemészti a dobott fél, de amúgy oké a dolog.

2015. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám neki, hogy tiszteletre méltó az őszintesége, de ennek fényében már felesleges folytatni a közös programokat. Én szívesen segítek neki ha bármi problémája van de ettől a ponttól befejeztük.
2015. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzőekkel!

+ Persze, hozzám fordulna...majd segítenék neki a pasiügyeiben, nem??:D Nem.

Legjobb barátok? Nekem a tapasztalataim azok, hogy hiába beszéljük meg, hogy barátok maradunk, max. a beszélő viszony marad fenn..Nem is baj.

2015. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!