Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőd kedvéért "szakítaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőd kedvéért "szakítanál" az egyik legjobb haveroddal?

Figyelt kérdés
Van egy barátom(nak gondolt srác), aki összejött egy lánnyal, aki nem kedvel engem. Mióta összejöttek nem találkozunk, nem beszélünk, megkérdeztem, hogy a lány-e az oka és véletlenül elárulta magát, hogy igen.
2015. márc. 27. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Nem, a barát a legfontosabb

fontosabb mint a nők

2015. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem

es ez nem a lannyal valo szembefordulas, csak onmagamat nem arulom el

a baratom baratja nem az en baratom! Lehet ugy elni, hogy nem rajogok a parom egy haverjaert... nem nekem kell idot toltenem vele, hanem a paromnak! O meg meg jol erehzeti magat vele attol, hogy en nem tennem...


mondd meg a haverodnak, hogy ne adja fel a sajat enjet a csaj enjeert cserebe... ennek nincs ertelme sem onmegvalositas, sem pedig parkapcsolati szempontbol!

2015. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell sorrendet allitani barat es baratno kozott! Az egyik lete nem zarja ki a masikat es nem okoznak egymasnak problemat
2015. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért mert a pasim nem bírja a haveromat (még ha az srác is), nem szakítanám meg a barátságot. Pasit annyit találok, mint égen a csillag, de jó barátból kevés van. Fordított esetben, amilyen a tietek, nem is kérném a barátomat, hogy ne találkozzon egy lány barátjával, még ha én nem is bírom elviselni. Elvileg bízom benne, akkor meg miért tiltanám el akárkitől is?
2015. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztosan nem...feltéve, hogy a barátom nem tett valami degradáló kijelentést a barátnőmre, mert azzal egyben engem is megsért!!

37F

2015. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát ha megpróbáltál beleszólni a kapcsolatba addig jogos.
2015. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szóltam bele a kapcsolatába, nem szóltam egy rossz szót sem a barátnőjére. A lány hogy is mondjam, radikális eszmerendszert vall magáénak, amely eszmerendszer szerint én egy alacsonyabb faj vagyok, mint az ember... zsidó...
2015. márc. 27. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Óóó...

ne engedd el a haverodat, mondd meg neki, hogy nem latod ertelmet a haveri "szakitasnak" csak azert, mert a baratnojenek nem tetszik a karvaly orrod! (Bocs;D)

szoval kerd a baratod, hogy ne forduljon ellened egy ilyen hulyesegert! Sot, talan pont neki kene a baratnojet elfogadasra nevelni..

2015. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szerelem elmúlik a barátság örök!
2015. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sosem lennék olyan párkapcsolatban, ahol a partnerem korlátozza azt, hogy kivel barátkozhatok.
2015. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!