Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket nem zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavar az, ha a pasi alacsonyabb vagy vékonyabb nálatok?

Figyelt kérdés
Én 170 cm 60 kg vagyok, de nem szeretem ha a pasi vékonyabb nálam, mert nem érzem mellette olyan nőiesnek magam....
2015. márc. 27. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
engem zavarna mindketto
2015. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Engem zavarna, de az számít hogy akit te szeretsz azt zavarja-e, illetve hogy téged zavar-e. Rengeteg ilyen pár van/volt,a sztárvilágban, pl. Cruise-Kidman, Rod Stewart és az 190 feletti baránői, stb.
2015. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

régen valahova ezt írtam és nem vitatkozom senkivel:


"Jó magam is csak 166 centi vagyok 19 évesen de mégis sok csajnak tettszettem már eddig.

szinte már alacsony velem egy magas és 4-5 centivel magasabb is sőt az utóbbi baromi jó csaj. ha van kisugárzása és nem egy balek stb. az illető hidd el a nők oda vannak az ilyenekért (én pl kiváló(értsd majd hogy nem virtuóz szinten) gitáros vagyok és csak is ilyen zenész vagy művészi lányoknak jöttem be eddig mint ok nekem.), de ez sem igaz mindig valóban, amelyiknek a magasság az érdeke hogy ne legyen alacsony jaj mert olyan ciki, (ember minek érdekel hogy mit gondolnak mások rólatok? nem az o dolguk!) na meg oh nem tud magassarkúba járni mert akkor már egyforma vagy alacsonyabb leszel nála ami amúgy is tönkre teszi majd a lábukat 50-60 évesen vagy kicsit késobb majd megérzik és még sorolhatnám.

Az ilyen nőket nagyon tudom sajnálni.


Még a másik nagy baromság amit leakartam írni szintén magas pasik végett az a biztonság érzet, óda bújhasson hozzá stb. Vagy hogy megvédjék őket mikor az utcán rájuk törnek egy hatalmas késsel, pisztollyal kirabolni őket.

Hagyjuk már ezt egy alacsony is adhatja ezeket csak ki kéne nyitni az ilyeneknek a szemét már végre.

Hiába magas az ember attól lehet egy nagy nulla is, egy beszari balfácán aki még a saját szarjáttól is megijed."

2015. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
akkor orulj neki hogy alacsony vagy es sok csajnak tetszel ne itt lazadj xd
2015. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Engem zavar az a gond és tényleg az is h vékonyabb, mert vékony pasi mellett nem érzem vonzó nőnek magam, hogy én vagyok a nagyobb.

Alacsony is zavar

2015. márc. 27. 22:36
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha ezek számítanak nem vagy szerelmes,csak egy kellékre van szükséged.
2015. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

"régen valahova ezt írtam és nem vitatkozom senkivel:"


elolvastam én se vitatkozok senkivel.

ha kisebb a pasi pár centivel, az még nem annyira gáz (mondom ezt magas és vékony pasi ként), mint hogy abba akadj, hogy a pasik csak 100 kiló felett pasik.

Na ezeket én pont kikerülöm, és amúgy baromi jó csajaim voltak, és van is, 100 kiló alatt.

Nem, nem a biztonságot keresik, hanem a megértést, és az érzelmeket.

Aki a mai világban a biztonság (nem pénzileg, azt bárki tud adni) miatt keres pasit, az gyakorlatilag hülye.

2015. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Én teljesen egyet értek veled kérdező :)

Mondjuk nálam nem kizáró ok de jobban tetszik ha egy férfi azért nagyobb nálam. :P

2015. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
170cm-es alacsonysággal, vagy alatta nem sok nőnél terem babér. Szinte átnéznek az ilyen számukra nem-férfi férfiakon, és ez a trend nem csak a normál magasságú nőkre igaz. Nem egy-két olyan párt látok, hanem rengeteget, ahol nő nem több 155cm-nél a faszija meg van vagy 185-190. Persze nekik sem számít a magasság, bizonyára így. A statisztikák nem hazudnak, és bizony igaz, hogy 170cm-es mélynövésűként, nem lesz könnyű életed ebben a magasság orientált világban.
2015. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy magasabb legyen nálam, de sokkal alacsonyabb se. A vékonyság már zavar. Persze ha valakit nagyon szeretek, elfogadom így is, de ahhoz tényleg nagyon kell szeretnem. Nem tehetek róla, de nagyon nem tetszik, ha egy férfi túl vékony.
2015. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!