Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

Mit gondoltok erről? Én vagyok a hülye hogy ez zavar?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy lány barátja, akivel elég sűrűn beszélnek neten. Régebben sokáig udvarolt neki, de a csaj visszautasította mondván legyenek csak barátok. Most ugye én vagyok a barátnő és nem tudom azt elfogadni, hogy a pasim ezzel a lánnyal folyamatosan beszélget (na jó ez még mondjuk belefér, ha tudhatom miről), de azt végképp nem, hogy azt mondja találkozni akar a csajjal párszor, elhívná ide-oda meg ilyenek pár órára h beszélgessenek, mert barátok. Szerintem ha barátnője van az embernek akkor nem csinál ilyet és még ő van rám teljesen kiakadva, hogy nem adok neki elég személyes teret meg nem bízom meg benne eléggé. Most nem azt mondom, hogy keffenteni fognak a találkán, de akkor is zavar. És amikor mondtam, hogy akkor úgy hogy én is ott legyek akkor csak annyit kaptam, hogy én úgyse érnék rá meg hogy akkor nem tudnának úgy beszélgetni, mert lehet rólam is szó esne... Ti mit gondoltok erről?

2015. jan. 27. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Most neked az a bajod hogy a barátodnak van egy lány barátja akivel néha találkozik pár órára ?


Gondol át ezt újra és ne féltékenykedj ok nélkül és ne korlátozd. Ha meg akar akkor hidd el el tudja úgy is intézni hogy megcsal egy olyan találkán amiről neked fogalmas sincs.

2015. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
73%
Engem is zavarna, főleg, hogy régebben udvarolt neki.
2015. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Eleg paranoias valasz ez, de esetleg szervezz be valakit, aki figyeli oket, ha talalkoznak:D (csak ugy titokban, hogy ok eszre se vegyek:D)

Kivancsisagbol megkerdezed a parid, hogy hol lesz a talalka es mikor, aztan ennyi:D es ha megcsalt kidobod, ha nem, akkor meg felesleges kemkedni utana:)

2015. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Azt hogy a pasidat még mindig jobban érdekli az a csaj mint te haha :D

vagy dobod vagy elviseled ennyi :)

2015. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
ne korlátozd.
2015. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetes hogy ha valakinek van az életében egy személy, akit szeret, hogy féltékeny lesz, ha más is legyeskedik körülötte. Én is féltékeny lennél az biztos ha ez velem történne meg. Szerintem nem árt odafigyelni rájuk, és "bízz a női megérzésben", DE ne vidd túlzásba az aggódást. Üljetek le beszéljétek meg
2015. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem sokáig lenne a barátnőm a barátnőm, ha beleszólhatna, melyik barátommal találkozhatok. Nem az óvodában vagyunk.
2015. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!