Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem. Letiltott mindenhon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Letiltott mindenhonnan, és még magyarázatot sem ad. Miért?

Figyelt kérdés

Tegnap még jól elvoltunk, képeket is küldött, hogy miújság vele, volt egy kicsit csipkelődő megjegyzésem, azon felhúzta magát, de megbeszéltük, bocsánatot is kértem, őszintén. Majd másnap letiltott.

Egy másik, még nem letiltott helyen rákérdeztem, hogy miért tiltott le, azt mondta, hogy ő bizony nem tette.

Majd látom, hogy később onnan is letiltott. Egyszerűen nem volt előzménye. Nagyon rég találkoztunk személyesen, csak interneten tudtunk kommunikálni.


2015. márc. 28. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyi voltál.
2015. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bandi6891 ***** válasza:
100%
Ennyi voltál és belefutottál egy egy ilyen *** aki így intézi,vannak ilyen *** akiknek ez a szintjük,sajnos többre nem képesek,jól gondolja meg az ember hogy egyáltalán érdemes e valakivel foglalkozni,80%-uk ugyanilyen ***!Undorító elintézési mód,szerencsére én nekem nem lesznek ilyen selejtes emberek az életemben.
2015. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na de értitek... Mi ez? Tegnapelőtt még jól elvoltunk, aztán... Ennyi. Azt sem tudom, hogy mi történt.
2015. márc. 28. 09:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha lett volna valamilyen előzménye, akkor megérteném, de pont ő keresett legutóbbi alkalommal.
2015. márc. 28. 09:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy letiltott? Talán csak a technika ördöge vagy valami félreértés.
2015. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van három program, amin keresztül beszélni szoktunk. Az elsőnél még hittem abban, hogy ez valami ilyen jellegű probléma lesz, szóval valami hiba. Azért kérdeztem meg a másik helyen. Azt mondja, hogy nem érti, hogy miről beszélek. Elmagyaráztam, megkérdeztem, hogy miért tette. Azt mondta, hogy ő ugyan nem tiltott le. Elmentem pár percre, és láttam, hogy onnan is letiltott. Ráirtam egy olyan biztonsági profillal, amit nem ismer, kérdezte ki vagyok, én leírtam - megint jött a téma, hogy "hiszen nem is tiltott le!" - aztán újból letiltott. Nem kell túl okosnak lenni ahhoz, hogy mindez konkrétan az én irányomban történik.
2015. márc. 28. 09:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen, nagyon jól elvoltunk, minden nap beszélgettünk az interneten, majd egy nap letiltott és semmi magyarázatot nem adott.....ne is agyalj ezen, meg sem érdemli, hogy veled beszélgessen
2015. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztonsági profil? 0.o
2015. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Általában, ha tehetem, két profilt csinálok. A másodikat csak zűr esetén használom. Nem feltétlen ehhez hasonló esetekhez, csak ha valami történik a másikkal.
2015. márc. 28. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!