Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek honnan sejthetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan sejthetem, hogy a csoporttársam is azt érzi irántam, amit én iránta?

Figyelt kérdés
Nagyon beleestem, de fogalmam sincs ő mit érez. Kedves velem,még sose volt barátnője, és nagyon szépen néz rám,de alapvetően egy meglehetősen introvertált srác,nemtudom hogy közeledjek felé. Barátok vagyunk.
2015. márc. 28. 10:53
 1/3 CptTomato ***** válasza:
Nagy lány vagy .. gondolom nem ovis csoport társra gondoltál.... menj és kérdezz rá vagy mondd el neki mit érzel és várd a reakcióját
2015. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2015. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát ha nem tévedek a jóember személyiségét illetően, akkor a következő lépések segítségével támadd meg:

1. ejts meg egy utalást az érzéseidre

(reakciótól függően reagálj te is. próbálj természetesen beszélni)

2. ha nem érti az utalást, mondd ki konkrétan az érzéseid. két lehetőség következik: vagy nyert ügyed van, és pozitív választ kapsz, vagy bizonytalankodni kezd, netán visszautasít.

3. ha a 2. lépésre negatív reakció érkezett, ismételd a 2. lépést a pozitív válaszig vagy amíg meg nem unod. (lényeg az, hogy az első néhány esetleges elutasítást tudd be gátlásosságnak. ha van nála esélyed, valószínűleg bánni fogja, hogy nemet mondott és elszalasztotta a lehetőséget. ha rájön, hogy nem szalasztott el semmit, még egyszer nem fogja elkövetni ezt a hibát. remélhetőleg.)

az introverzió bizony kemény dolog.


dr Csődtömeget olvashattad, aki bármit megtenne, ha azt a sokszáz nemet akár csak egy igenné változtathatná

2015. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!