Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem hogy megmerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy megmerjem csókolni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel 4 hónapja együtt vagyok.Szoktunk csókolózni de nem olyan sokat,pedig ő is szeretné és én is.

De nem merem megcsókolni sokszor.

Ez ellen mit lehet tenni?:s



2015. márc. 28. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
De gyáva vagy, lol.
2015. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy?
2015. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért nem mered undorodsz ettől vagy mi?
2015. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jani te vagy az?
2015. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó xddd behaltam, amugy meg nincs önbizalmad, szerintem. Pedig ha már csókolóztatok és még egyszer sem utasitott el akkor csak nem lehetsz olyan rossz. Szóval ragadd meg az alkalmat, beszélgetés közben nézz mélyen a szemébe és hosszan és szenvedélyesen csókold meg. De azért előtte moss fogat :D:D Ja és ne legyél gyáva, a lányok a magabiztos, határozott fiúkat szeretik. Szurkolok nektek. 15/L
2015. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

természetes megszoktam mosni a fogam:D

2015. márc. 28. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!