Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha házias vagyok (szuper a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házias vagyok (szuper a főzési tudományom, mosok, főzök, takarítok), jó vagyok a szexben, találok olyat?

Figyelt kérdés
Aki eltart,és mindent megkapok tőle,anyagilag jólétet biztosít ?
2015. márc. 28. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, tényleg sajnállak tízes, hogy ilyen szerencsétlen vagy, hogy neked egész napot vesz igénybe, én viszont hétvégén is hatkor kelek takarítani, és portörlés, porszívózás, felmosás, fürdő és konyha kitakarítása nem vesz el tőlem többet 3 óránál. 9-nél tartunk és még mindig nem beszéltem arról, hogy ez heti egy "nagy"takarítás, mert hétközben nincs energiám rá azon kívül, hogy igyekszem rendet tartani magam körül, ellentétben azokkal, akik otthon döglenek így alig van mit takarítani, mivel minden nap megoldják, hiszen ráérnek.


Az, hogy te béna vagy, esetleg ellustulod, az a te magánügyed. Majd felnősz és megtanulsz időben végezni a dolgaiddal, megtanulod beosztani a saját életedet.

2015. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Baromira hülyeség vitát kezdeni arról, hogy munka-e a házimunka, meg nehéz-e, sokáig tart-e.

Nyilván egy másfél szobás panelt rendbe rakni, utána főzni valami egyszerűt nem ugyanaz, mint egy nagy kertes házat rendben tartani sok haszonállattal, veteményessel, gyümölcsössel.

Egyébként meg kinek mit fáj, ha két ember úgy dönt, hogy egyikük otthon marad, mert nekik az úgy jobb?

Ez már csak hiszti és rosszindulat.

Én dolgozok, de hétvégén én bizony sokáig "döglök", mert megtehetem, nyugodtan pukkadjon meg minden irigy kutya! :D


Viszont a kérdés is furcsa, elég számító. Biztos ennek kellene az elsődleges szempontnak lenni? De te tudod, te érzed.

2015. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod 3 kisgyerek mellett ez jóval nyagyobb munka, és jóval tovább tart. Azzal, hogy úgy ítélsz meg másokat, hogy fogalmad sincs semmiről, a saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki...te szerencsétlen...
2015. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én külön albérletben lakom, főzök, mosok, takarítok, állatokat mentek, közben tanulok és dolgozok :D Jól megélek, de 24 órából 32-őt robotolok, én ezt élvezem és így teljes az életem :D Soha nem várnám el, hogy valaki eltartson...
2015. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Munka nélkül nem lehet pénzt keresni, szóval olyan pasit nem fogsz találni, aki nem dolgozik sokat, de azért eltart.
2015. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Biztos találsz, de nem engem.

Idegesít az efféle gondoskodás, nem kell törölni a $eggem, nem vagyok gyerek. A főzést, mosást, takkert megoldom. Ráadásul utálok főzni, így nem is érzem fairnek elvárni a másiktól, hogy szeressen.

Hasonló gondolkodás, sok közös téma, sok közös élmény és tevékenység, nálam röviden ezek a szempontok.

2015. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!