Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Péntek este van, és én itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péntek este van, és én itthon takarítok, a barátnőm meg a barátnőivel shoppingol, bulizik. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ráadásul az Ő(!!) szülei jönnek ide holnap...

1,5 éve lakunk együtt, az utóbbi időben folytonos veszekedés ez a házimunka téma... ő úgy állítja be mintha mindent ő csinálna meg, de igazából úgy működik a felosztás, h ha az egyikünk nem ér rá, a másik meg igen, akkor az csinálja meg..pl. ha sok a dolga én főzök...


Ilyenkor meg az van, h mikor végre kicsit pihenhetnék, v elmehetnék sörözni spanokkal, ő mindig gyorsan lestoppolja a pénteket ("már x ideje nem volt csajos buli, blabla"), persze mivel jönnek át a szülei holnap, én vagyok az, aki ráér itthon takarítani :S ha meg mondom h én is elmennék akkor jön a rinya, h mindig csak akkor jut eszembe, amikor segíteni kéne...

ilyenkor jönne az, h lelépek sörözni és hagyom az egészet, deiszonyat rinyát vág le... és amíg ő dolgozik főállásban, én meg még mindig fősulira járok, én is úgy érzem h oda kell tenni magam, de azér ez a dolog kimeríti a "nem fair" kategóriát, nem?

Ti hogyan oldottátok meg (fiúk, lányok) az ilyen házimunkás veszekedéseket?


2011. nov. 25. 16:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Nálam még csak délután van.
2011. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő dolgozik, ő tart el, akkor legalább a házimunkát csináld meg, de ő is segíthetne néha :)
2011. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nálam is
2011. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Ő keresi a pénzt és keményen hajt érte, szóval megérdemli a csajos estét. Te is megérdemled a haverokkal a pihenést meg a lazulást, de vedd tudomásul, hogy neki erre szüksége van. Legközelebb majd érvelj azzal h legutóbb is te maradtál otthon.

2011. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hülyeségeken nem veszekszem a párommal, az összes házimunkát alapvetően gyorsan el lehet végezni, bár ha neked berakni 1 mosást 1 óra, akkor az "egyéni szociális probléma".

Nem tudom, hogy mekkora házban laktok, de szerintem rossz köztetek a kommunikáció, és nincs elég kompromisszumkészség.


Tudod a házimunkának oka van... Nem azért kell megcsinálni, mert te vagy a soros, hanem mert meg kell csinálni, nem azért etetem a kutyát, mert azt mindig nekem kell, hanem mert különben éhen döglik.

Fogat sem azért mosol, mert az olyan jó móka, hanem mert nem szeretnéd viszontlátni a tükörben nagyapád mosolyát!


Ha ez ekkora probléma írjatok listát, de az is csak egy ideig működik csak.


Te vagy a soros a vacsora készítésben, de elmész elmész sörözni a haverokkal, mert megvolt beszélve, akkor vajon a barátnőd, éhesen fekszik le ? Ugyan már...

2011. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem írtam le pontosan, én is dolgozom félállásban, szüleim is besegítenek.. ez majdnem annyi pénz mint amit ő keres, mert egyelőre még nem tudott elhelyezkedni a diplomájával... ezért aztán plusz feszültség neki h olyat csinál amit nem is szeret, én meg értem és mint mondtam próbálom odatenni magam, de néha úgy érzem direkt szivat,h rajtam vezesse le a feszkót.
2011. nov. 25. 16:57
 7/17 anonim ***** válasza:
Este?!
2011. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg egyszerű: állj fel a géptől, takaríts ki, az este még messze van, ment el sörözni a spanokkal. Problem?
2011. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*menj, elnézést
2011. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Manocsak:

hát nemtudom, nem egy nagy kecó ez, de azért hétvégére felgyülemlik ez-az. takarítás (konyha, wc, stb), porszívózás, mosás, mosogatás is ilyenkorra marad. tegyük hozzá h még van 1 fontos dolgom, amit meg kell csinálnom, mindenképp, és mivel lusta vagyok, és most is inkább ide írok, nem ártana vmi kaját is lassan összeütni, h ne dögöljek éhen, ezért max 1-2 óra múlva tudom elkezdeni a takarítást.

2011. nov. 25. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!