Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megállt a tudományom, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megállt a tudományom, most mitévő legyek (Részletek lent)?

Figyelt kérdés

2éve vagyok együtt a barátnömmel, de tegnap elbeszélgettünk mert úgy éreztem valami nem oké, aztán elöjöttek a dolgok...

összevan zavarodva, nemtudja mit akar, azt mondja az a baja hogy néha álmodozik hogy mien lehet mással (nem szex, csak kapcsolat) szerinte tökéletes a kapcsolatunk, de mégis ezvan, télleg a 2év alatt semmi probléma nem volt, nem szoktunk veszekedni, jól elvagyunk, szex is rendbe, én most pláne nemtudom mivan, lehet hogy még élni akar, tiszteletben fogom tartani a döntését, csak nem akarom hogy rosszul döntsön, úgyérzem mindent megadtam neki ami tőlem telik, de ugylátszik valami akkorsem jó, kicsit egyszerü ember vagyok lehet ez a baja...vagy az hogy komolyan gondolom....nemtudom, de aztsem mitévő legyen, nem akarom elvesziteni mert eszméletlenüül szeretem, de fogalmam sincs mit lépjek....

A Lány 18éves, én 24, gondolom most jön az élni vágyás, vagy a kiváncsiság....fogalmam sincs....

várom a véleményeket!


2010. márc. 16. 08:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szia! Nos igen, a leányzó elég fiatal volt mikor összejöttetek. Ebből eredendő, hogy nem élte még ki magát és ezt szeretné bepótolni.Úgy érzem a válaszom nem lesz a szíved csücske. Mondd meg neki h menjen próbálja ki mással, ha valóban téged szeret vissza fog jönni, sőt lehet el sem megy. Ha nem jön vissza.... Hát akkor barátom nem is szeretett.
2010. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kb én is így látom, csak egy a bibi, nem fogom tudni ezt mondani, pedig tudom hogy ez lenne a helyes, nemtom mit csináljak hogy jól cselekedjek....ma jön megbeszélni, fel fogok vetni neki mindent...de egy idöre biztos nekem lesz nagyon rossz...:(
2010. márc. 16. 08:46
 3/14 anonim válasza:

Első vagyok! Nem akarlak tévhitekbe kergetni,és valóban nagyon szenvedni fogsz ha szereted. :( Akkor ne te mondd neki h próbálja meg mással hanem kérdezd meg mire vágyik és előbb utóbb ő fogja kinyögni. Vagy maradt a nagyon drasztikus B verzió (amibe sajnos szintén nem te fogod jól érezni magad :S ) Ha van közös fiú ismerősötök aki bejön a lánynak próbáld rávezetni egy 3-as együttlétre. Nem lesz könnyű dolgod semmikép. De szerintem inkább veled, mint nélküled.

Nagyon sok sikert kívánok, hogy mielöbb rendeződjenek a dolgaitok :)

2010. márc. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát mostmár telefonba teljesen mást mond mit tegnap este, aztmondja megbeszéljük ma, minden úgyvan ahogy szokott, irt, hivott, mondja hogy szeretlek stbstb mondta hogy nem akar szakitaní, de valami akkorsem passzol,barátnöjét kérdezte, azt mondta neki hogy kár lenne engem azért feladni, mert esetleg most kicsit bizonytalan lett...

hát nemtom mi lesz, ha folytatjuk biztos más lessz kicsit, de szerintem lehet mégjó ha rájövünk mi a gond....

az a baj hogy tudom ha ma ittlesz személyesen akkor látszólag nem lesz semmi gond, mer igy más....szal nemtom

2010. márc. 16. 09:25
 5/14 anonim válasza:
Megint én vagyok :) Kedves barátom ezt jól megaszondtad:D De azt hiszem értem a félelmedet. Tudd h kevés az ilyen barátnő aki nem azt a tanácsot adja h fiatal vagy pasizzál... Itt már van 1 pont a te javadra:) Mást nem tudtok tenni sajnos nem szabad kerülgetni a témát, lekell ülni és nyíltan megbeszélni. Biztos találtok valami komprumiszum képes mególdást!
2010. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy nem volt még más pasija. Arról van szó, hogy nem tudja, hogy mit értékeljen egy kapcsolatban igazán, és mit ne. Milyen az, ha egy nőcsábász hízeleg egy nőnek, mit kell ebből elhinni és mit nem... ilyesmi. Sajnos senki sem születik úgy, hogy egyből kiismeri a másik nemet, vagy egy konkrét személyt.


Biztos vagyok benne, hogy te minden tőled telhetőt megtettél. Nem veled van a baj hidd el.


Én azt tanácsolnám neked, hogy akármit mond ma, mindenképpen lazítsatok a kapcsolaton. Mondjuk elég hetente 1 nap találkozni, esetleg nem kell szexelni, csak elmenni egy romantikus sétára, vagy palacsintázni, pár órát elég együtt lenni, és kettesben. És én azt is mondanám, hogy ne hívd fel minden nap, csak mondjuk minden másnap, vagy 3. nap. menj el külön is bulizni a haverokkal, ha szeretnél, vagy pasis programot csinálni, a barátnőd nélkül.


Ez nem azt jelenti hogy szakítotok, csak kicsit tartjátok a távolságot. Engedd, hogy ő fusson utánad mostantól. Ugyanakkor udvarolj neki, említsd meg többször hogy milyen szép, milyen kedves a mosolya... :)


Hajrá :)


31/N

2010. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja igen, a 2. válaszoló nem nagyon ért a nőkhöz, elnézést kérek tőle, de valóban semmit nem ért abból ami a csajban zajlik :)
2010. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy volt elöttem pasija, jópárszor átis verték, jo nemvoltak nagyon komolyak max fél éves, mindig ö csalódótt, nemhiszem hogy mostis erre vágyik....ami a talikat illet, folyamatos müszakban dolgozom , szal aztse mondanám hogy minden nap együtt vagyunk...megprobálom kiszedni belöle hogy mit tegyek....
2010. márc. 16. 09:52
 9/14 A kérdező kommentje:

nah megvan a gond, van egy srác aki külsöleg bejön neki, ami érthetö is mert én nem vagyok egy szépség ez tény...

egyszer találkozott vele most melósbulimon, és most kicsit beleférközött a gondolat hogy vele mien lehet egy kapcsolat, most mit tegyek? elfog ez mulni? szerinte igen...dehát nemtudom

2010. márc. 16. 15:08
 10/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nos akkor itt a lényeg, beleszeretett valaki másba. Sajnos akkor hagyni kell, hadd menjen.


Nem, nem érthető hogy megtetszett neki valaki más. Ha szerelmes beléd, akkor nem érdekli más pasi, hidd el. Miért te, ha látsz egy csinos csajt, máris azon agyalsz hogyan tudnál vele összejönni? nem hiszem :) Mindenkinél van szebb és okosabb, és gazdagabb... a lényeg az, hogy én szeretem-e az illetőt, boldog vagyok-e vele. Ha igen, akkor hiába csábítgat más pasi, esetleg hízleg a hiúságomnak, hogy tetszem neki, de eszembe sem jut bátorítani vagy azon gondolkozni de jó lenne vele... Érted.


Ne hagyd, hogy csak azért elgyen veled, mert te vagy a biztos, és te vagy az, aki mindent megtesz érte. Ez nem túl fényes jövő. persze, azt mondja, hogy szeret téged, nyilván szeret, csak nem eléggé. Most ez a gond. Engedd el, csináljon amit akar. Ha nem jön be a pasi, mert mondjuk vagy mégsem olyan jó pasi mint aminek hiszi, vagy mert a pasinak nem fog a barátnőd kelleni, akkor lehet hogy visszakönyörgi magát hozzád. De neked ez így megéri? Én nem hiszem hogy tetszene ez a felállás.

2010. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!