Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miért van velem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért van velem, ha állítása szerint mostanában nem érzi jól magát velem?

Figyelt kérdés
Már kérdeztem tőle,ha annyira rossz velem,akkor miert van velem?Már azt is megkérdeztem tőle,hogy talán lo helyett szamar vagyok?
2015. márc. 8. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ismerős a helyzet, tipikus férfi reakció a tiéd.


Lefordítom neked: "nem érzi jól magát" = szomorú, rosszkedvű, lehangolt akár miattad, akár rajtad kívül álló tényezők miatt, te pedig nem állsz mellette, nem támogatod ezeknek megoldásában. Ezért nem érzi jól magát VELED, mert nem tud hozzád fordulni a gondjaival.

És itt jön a probléma lényege: nem te vagy itt a szenvedő alany, nem neked kell sajnálnod magad hogy ő így érzi magát, nem neked kell verni a hisztit, hogy ló helyett szamár vagy-e. TÖRŐDJ VELE, mert éppen törődésre van szüksége! Ne magadat sajnáld!

2015. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira tipikus reakció.

Volt barátom ugyanilyen volt... Egyszerűen tényleg nem tudtam hozzáfordulni már...Ismétlen VOLT barátom.

Ha így folytatod te is volt barát leszel, és nem azért mert ő már nem szeret és csak szamár vagy, hanem mert semmit nem teszel azért, hogy jól érezze magát.

2015. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert szeret, és még reménykedik, hogy meg tudjátok oldani a problémákat? Nem hiszem, hogy konfliktusmentes kapcsolatban lennétek...
2015. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Erre csak ő tudja a választ. Hány éves? Lehet megunt, vagy már nem szeret, illetve nem is szeretett. Sajnos sok nő, persze férfi is, de inkább a nőkre igaz, hogy belevágnak egy kapcsolatba, mert a férfi kedves és udvarol, közben semmit se éreznek. Nagyon sok lányt tudok, akik ezt csinálják, bevallom, mikor 20 éves voltam, én is együtt voltam egy pasival, mert kitaláltam, hogy ocsmány vagyok és elhitettem magammal, annak is örülhetek, hogy neki tetszem. A mai napig nem értem, miért voltam ennyire idióta. Sajnos 2 pasival is megcsaltam. Tudom, hogy undorító és gusztustalan, amit tettem, rosszul is vagyok tőle. De sose szerettem, még csak nem is csókoltam meg, sőt, előfordult, hogy fél évig se se feküdtem vele. Nem is értem, hogy birta mellettem. Néha abban bízom, hogy volt valakije mellettem, és nem szenvedett.
2015. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jobb hijján
2015. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rossz kérdéseket tettél fel.

Mondd el neki, hogy neked fáj, hogy nem érzi jól magát veled, és kérd meg, hogy mondja el, mi a baj, hogyan tudsz ezen segíteni. NEM sértetten, NEM vádaskodva! Ha fontos neked, és meg akarod tartani, tedd félre a hiúságodat, és hallgasd meg! Tőle fogod megtudni az igazat, nem itt a GyK-n.

2015. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!