Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat a srác? Barátságot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a srác? Barátságot?

Figyelt kérdés

Nem tudom őt, hova tenni. Egyszer tök jól elbeszélgetünk, kérdez, érdeklődik. Máskor meg mellé ülök és inkább elül mellőlem. Nagyon sokszor rajta kapom, hogy néz. De elkapja a tekintetét. (Egyszer csináltam azt, hogy nézett és bólintottam és visszanézett. Szóval lebukott.) Néha dicsér, bókol. De amúgy meg nehezen beszélget velem. Szóval ritkán szól hozzám. ( De sokszor nevem szólít. Magának való figura.) Ha én kezdek el beszélni, akkor okés minden. De úgy érzem sokszor, mintha én nyomulnék rá ezzel, hogy ott van, és nem szól, hanem én szólítom meg.


17L


2015. márc. 29. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy fest, tetszel neki. Azt írod, magának való. Leírásod alapján lehet, h félénk is.


A kérdés az, hogy TE mit akarsz tőle. Csak sejthetjük, ő mit akar tőled.


Szóval vagy provokáld ki tőle, hogy randizzon veled, vagy bármi hasonlót lépjen. Vagy kezdeményezz direkt módon.


Kérdés, hogy milyen tapasztalatod van eddig fiúkkal? Érzed-e, hogyan lehet nonverbális jelekkel csábítanod? Írtál a szemezésről. És azon felül másfajta nonverbális jelzéseid?


További tapasztalataid mik - ez is kérdés! Szűz vagy-e? Volt-e már legalább pár hónapos kapcsolatod?


Javaslok általában fokozatosságot, bár temperamentuma válogatja. Pl ha hetek alatt se tudod sem érintésekre bírni őt, se beszéltetni őt ilyen dolgokról, akkor érints meg finomat, először semlegesebb testtájakon (válla, később felkarjánál), majd egyre direktebb módon és egyre intimebb területeken, de persze deréktól felfelé. (Nyilván rád is érvényes eleinte, sőt, nyilván a melledhez se nyúljon eleinte, mivel nem k*rválkodni akarsz vele, gondolom.) Úgy értem: egy normális ember nem kapkodja el az ilyesmit. Más kérdés, kinek milyen a tempója, temperamentuma.


Ha már jártok, akkor akár petting is jöhet, szóval melledhez miért ne nyúlhatna onnantól, vagy deréktól lefelé, kölcsönösen.


Ha a fentieket nem léped meg, és nem váltod ki belőle, akkor hónapokig bizonytalanságban leszel, hogy ő mit akar tőled. És persze első lépés: legyél tudatában, te mit érzel iránta és te mit akarsz tőle.

2015. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!