Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I.need.it*-* kérdése:

Sose lesz pasim?

Figyelt kérdés

16 leszek egy hónap múlva, igen tudom azt fogjátok mondani jaj még túl fiatal vagy amugy is meg várj még.

De még egy pasim se volt, se nem csókolóztam se semmi.

Igazából fiúk az osztálytársaimon meg a régi haverokon kívül nem is beszélnek velem.

Gáznak tartom mert szinte az összes lánynak akit ismerek volt már pasija

Néha van hogy pár fiú megnéz de semmi különös

Személy szerint nem érzem magam szépnek de a többi lány ált. mondja hogy szép vagy, jobban nézel ki mint én stb.

amugy meg kedves vagyok, aranyos másokkal, talán vicces... nem tudom mit csináljak hogy egy fiú valaha is akarjon valamit tőlem



2015. márc. 29. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Beszélgess velük, ennyi elég. Mindenkinek eljön az ideje. Én pl. 20 éves voltam, amikor először csókolóztam és akkor vesztettem el a szüzességemet is. Nem maradtam le semmiről, maximum kicsit érettebben állok a dologhoz, mintha mindezt fiatal tiniként tettem volna meg.
2015. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a 16. évem vége vele csattant el az első csókom, és nem érzem, hogy lemaradtam volna bármiről is.
2015. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
tiszta szégyen vagy én már több pasin is túl vagyok 16 l :)
2015. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 To7ka ***** válasza:

16 évesen a fiúk bátortalanok. Mostanában azt látom, hogy teljesen abnormális elvárásaik és ideáljaik vannak, kb 50 pasi lesz szerelmes egy askfm-es kikent kifent lánykába, és nem veszi észre a kedves, aranyos lányokat maga körül. De konkrétan szerelmes, fülig, és álmodoznak róla, ő meg élvezi a műsort. Ne vonj le negatív következtetéseket magadról, mert nem vett még észre senki.

Ennek is eljön az ideje!:) És ahogy az 1. válaszoló is írta, nyugodtan nyiss a srácok felé. Kicsivel idősebbek felé is pl, akivel tudsz értelmesen beszélgetni, levelezni. Sok sikert!:)

2015. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Akkor én mit szóljak 21 évesen?F
2015. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

dear-jessyca! Te meg tiszta szégyen vagy korodhoz képest.

mit mondassz majd 30 évesen? :D

2015. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lányok is szenvednek ilyen problémákkal? Én 15 éves fiú vagyok, nem vagyok csúnya,és azt mondják, hogy intelligens vagyok,mégsincs barátnőm. Nem vagyok páva,talán ezért.
2015. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Annyi hogy ne parázbe mindenek eljön az ideje és még nekem se volt eső csók se pasim.

16/L

2015. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj
2015. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!