Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti tényleg képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti tényleg képesek vagytok még akár szakítani is, ha a barátotok nem akar szexelni veletek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki kicsit bővebben! Mióta vagytok együtt, nem vonzódsz hozzá vagy vmi más oka van?
2015. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolhatod,hogy a csajok meg teszik
2015. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt egy bnőm akivel napi szinten volt köztünk sex, aztán olyan munkám volt ami mellett fáradt voltam és nemvolt hozzá erőm, teljesen bevolt sértődve, kb szóba se állt velem ha azt mertem mondani, hogy nincs kedvem. Elég érzékeny ez a téma némelyiknél. Azonnal azt szürheti le belőe, hogy nem kívánod...
2015. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

@1


nincs igazán mit kifejteni, csak olvasni máshol, hogy a csaj lapátra tette a srácot, mert az nem akart vele lefeküdni

és kíváncsi vagyok, hogy ez igaz lehet-e

2015. márc. 29. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott valószínű, hogy más van a háttérben. Ez csak következmény.
2015. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítottam már, 3 éves kapcsolatnak vetettem véget azért, mert a végén kb. 2 havonta adta be a derekát a pasim, egyébként mindig volt valami kifogása. Fiatalnak éreztem magam ahhoz, hogy egymás mellett tengődjünk úgy, mint két nyugdíjas. Egyébként sem jártunk sehova, mert neki nem volt pénze, én meg nem hívhattam meg, mert szerinte az ciki... Szóval alapból nagy gondok voltak a fejében, csak szép lassan egyre több lett, és mikor már halmokban állt, a szex csak hab volt a tortán, így szépen kimondtam, hogy vége. Egy percig nem bánom, sokkal hamarabb kellett volna, úgy másfél év után max.
2015. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 omba ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatnak része a szex is.
2015. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg miota vagy vele es h szuz vagy-e...ha sokaig huzod johogy elhagy...
2017. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!