Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz hogy egy 48 éves férfihoz vonzódok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nos én 15 éves vagyok , és úgy érzem szerelmes lettem egy 48 éves férfiba.. Mindennap beszélünk 2-3 órát .. de ha már nem ír akkor végem van stb... amúgy mindent megtudunk beszélni .. ( Ő nem tudja hogy én mit érzek) és nem is szeretném megmondani neki .. de én nagyon szenvedek.. mert tudom hogy ez nem normális .. és hogy én meg ő nem lehetünk együtt.. de megszakad a szívem mikor erre gondolok .. :( én nagyon szeretem vagy nem tudom mi ez a érzés... Kérlek segítsetek! és ha valaki már volt így az kérem szépen adjon tanácsot hogy lehet elfelejteni .. vagy ti mit tettetek ? köszönöm...
2015. márc. 29. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak rajongás szerintem. El fog múlni. Én is "szerelmes" voltam ennyi idősen egy sokkal idősebb srácba (bár nem ennyivel), de aztán elmúlt később a dolog, és azóta már voltam tényleg szerelmes is, és a kettőnek nem sok köze volt egymáshoz:)
2015. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A férfi egy színész én nagyon jóba vagyok vele... 15 éve színészkedik ..

színházba ismertem meg és itt lakik tőlem 12km-re...

Nem tudom mi ez..

voltam már szerelmes.. nemrég szakítottam a barátommal (17éves) És én ugyan azt érzem mint amit a barátom után éreztem .. vagy is nem teljesen mert azért őt sokkal jobban szerettem meg hát a 48 éves férfit tudom hogy nem kaphatom meg.. meg hát nagyon gáz lenne ennyi korkülönbség.. de amúgy lehet ez azért is van mert néha olyanokat ír nekem hogy........

2015. márc. 29. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyeneket?
2015. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen ez már akárhogy is nézem gáz szerintem.

Ha valami is történne köztetek az már szerintem beteges lenne.

2015. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!