Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nee! Egy nos ferfihoz vonzodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nee! Egy nos ferfihoz vonzodok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok! Es ne mondjatok, hogy ribanc vagyok/lesz belolem de nem tehetek rola.Egy 30 ev koruli hazas 2 gyerekes ferfizoh vonzodok.Annyira jol nez ki, hogy nacsak...O is mindig olyan szemekkel nez ram, hogy felre is erthetem.Szabalyosan keresi a tarsasagom, es jol lehet beszelni velem, mint az apammal:).Nem kell felreerteni!!!Semmi kulonosebb szandek sincs egyik felorunkrol se..csak ugy titokban azt hiszem tetszik!Normalis ez?Ti is vagytok iigy??Valaszt koszonom...
2012. júl. 11. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy rib@nc, csak abban a korban vagy, amikor a kislányok rögtön elolvadnak, ha egy jóképű pasi rájuk néz. Ez még szerintem nem igazi vonzódás, de ha úgy gondolod, hogy tényleg tetszik, akkor inkább kezdd el kerülni, ne találkozgass vele! Ha ő keres, mondd, hogy épp más dolgod van, találj ki valami kamut, hogy hova kell épp menned! Majd szépen elfelejted, beleszeretsz másba, aki hozzád illik. Jobb ez, mint sóvárogni utána.
2012. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jelents, de egy 30 éves férfi szerinted mit csinálna egy 14 éves lánnyal, megbeszélné vele a munkahelyi problémákat?
2012. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem talalkozgatunk!!!Nem ulunk ki egy uditore.Hanem pl most egy eskuvon voltam a szuleimmel ahol o is ott volt.Talalkozok vele az uton amikor jovok az iskolabol s o megy haza.Koszonunk egymasnak s annyi, csak igy pl, hgy az eskuvon voltunk beszeltunk a gyerekeirol a tanulmanyaimrol bla-bla...Koszonom a valaszokat!
2012. júl. 11. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik férfi egyforma.
2012. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez alatt mit ertesz?
2012. júl. 11. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még. Tartsd magadban az érzéseidet.
2012. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fogj egy vastagfenekű serpenyőt és verd jól arcon magad lehetőleg a többször is
2013. márc. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!