Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy ferfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy ferfiba akivel nem lehetunk egyutt, de randira hivott egy masik mit tegyek?

Figyelt kérdés
fekudjek le vele?meg szuz vagyok
2015. márc. 30. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Első randin, szűzen? Grat.
2015. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. miért nem lehetsz együtt azzal, akibe szerelmes vagy

2. a randira hívás nem jelenti azt, hogy első alkalommal szexelned kell vele...

2015. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Béla ne szorakozz! Ekkora kamut!

Vagy valami mentális gond van!?

Érthetetlen a kérdésed!

Szerelmes vagy. De mással elmenj e? És dugásra gondolsz!

Hát tudod!

Inkább nem részletezem kommentelem tovább!

2015. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj! #3vagyok 19/L
2015. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Béla???
2015. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az első randin NEM kell lefeküdnöd vele.egyébként meg adhatsz neki egy esélyt,elmehetsz a randira,de ne hitegesd.

egyébként ez engem is érdekelne,miért nem lehetsz együtt azzal,akit szeretsz?van párja,esetleg más miatt?

2015. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sok dolog közbeszól ami közénk àll emberek,pletykàk sok szar keverés és ő inkàbb hàtràl kifelé engem meg felöröl ez a helyzet lassan!nagyon hiànyzik!!
2015. márc. 30. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!