Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is gyerekesnek gondolná ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gyerekesnek gondolná ezt?

Figyelt kérdés

A páromnak sütöttem sajàt kezűleg sütemènyt, szív alakú kis darabokra vàgtam ès pudingból a tetejükre írtam azt a szàmpt, ahány hónapja együtt vagyunk ("fèlév-fordulónk" volt).

Ez már kicsit règebben volt, de tegnap elmondta, hogy mikor meglátta, majdndm kiröhögött, mert szerinte nagyon gyerekes és inkább vettem volna neki a boltból két pár zoknit vagy egy üveg bort, mert az férfiasabb...

Én viszont úgy gondolom, hogy a saját kezűleg készített sütemèny sokkal szemèlyesebb és több szeretet van benne, mint egy zokniban vagy egy borban...

Szerintetek igaza van?

Lehet hogy bugyuta kèrdés de engem ez úgy szúven ütött hogy el is sírtam magam.

25 éves én meg 23.


2015. márc. 30. 14:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*szàmot
2015. márc. 30. 14:43
 2/19 A kérdező kommentje:
* szíven. Bocsànat telefonról írtam
2015. márc. 30. 14:44
 3/19 anonim ***** válasza:
41%

szép dolog lett volna, de mondjuk egy gyertyafényes vacsi desszertjeként, nem fő ajándéknak, így tényleg érdekesen jön le

ő már férfi és igazából a nagyik szoktak sütiket sütögetni ajándékba, nem az étkezés részeként

2015. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
szerintem aranyos. Az én párom mindig értékeli az ilyeneket. Legalább ne mondta volna el akkor is, ha így gondolja...
2015. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Az én páromnak is tetszett volna, szereti, amikor ilyenekkel lepem meg.

Egyébként szerintem önmagában a félévfordulót ünnepelni gyerekes dolog, de ez már más kérdés :D

Barátod egy bunkó, mert ha tényleg így gondolja, akkor is jobb lett volna, ha ezt magában tartja és nem bánt meg, aláz meg téged ezzel a kijelentésével. Ha vele maradsz sokáig, ezentúl vegyél neki minden alkalommal két pár zoknit és egy üveg bort, mert az férfias ajándék. Egy idő után hiányolni fogja a szeretetet az ajándékaidból.

2015. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem értékeli az iránta érzett szerelmedet. :/

A fiúk is sokszínűek, egyik romantikusabb, másik nem, de szerintem akkor is értékelnie kellett volna.

Lehet, hogy nem is a gesztust gondolja gyerekesnek, csak a süti kinézetét :D Tehát, hogy egy sajátkezű mégse olyan cukrászmű és elmosolyodott rajta :)

2015. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is kissé gyerekes, de ez nem baj!!!

Ez viszont baj: "inkább vettem volna neki a boltból két pár zoknit vagy egy üveg bort, mert az férfiasabb... "

Kell neked ez a tuskó? Zokni, mert az férfiasabb? OMG

2015. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a süti résszel nincs bajom, de 20x évesen már túlzásnak tartom a szívecskéket meg a számokat. Én nő létemre is a falra másztam volna az édesség formájától. Tiniként még cuki volt, de ma már inkább örülnék egy minőségi italnak vagy egy jó könyvnek, (vagy csak egy sima sütinek) mint szívecskés édességnek.

Nem tudom, hogy milyen hangnemben mondta, hogy nem jött be neki az ajándékod, de nézd a dolog pozitív oldalát: már tudod, hogy legközelebb milyen ajándékot NE válassz neki.


23/N

2015. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

A süti az mindig jó, de a szívecskés dolgok - érthetően - nem annyira örvendeztetik meg a férfiakat...

Igen, gyerekes.

2015. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Neked olyan párra lenne szükséged, aki téged értékel, nem pedig egy fantáziátlan, "veszek egy zoknit és le van rendezve" típusú emberre, aki számára a szeretet vásárolt vackokban nyilvánul meg elsődlegesen. Ebből később sok problémátok lehet még.. Egyébként semmi baj nincs a sütivel, amit csináltál, ráadásul a félév-forduló nem is ünnep, hogy tartanod kelljen, csak egy kedves gesztus volt, amit ő nem tudott értékelni. Kíváncsi lennék, ő mennyire törődik az igényeiddel, hiszen az esetből látszik, hogy te a saját kezű ajándékokat többre becsülöd, mint egy vásárolt akármit, ha igazán boldoggá akar tenni, akkor nyilván ő pedig süt neked és kézzel készít ajándékot ünnepekre, nem? Hiszen szerinte csak az számít, minek örül a másik, nem pedig az, milyen szeretettel adja az ajándékot (esetében ő a zoknit, vagy bármilyen 2 perc alatt megvásárolható dolgot)..
2015. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!