Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarhat lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarhat lefeküdni velem? Másszak rá én?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta bele vagyok esve ebbe a fiúba, másra nem is gondoltam még így.

Tökéletes lenne, ha nem játékszerként tekintene a lányokra... A legszebb lányokat vágta már át, akikről nem is gondolná az ember, hogy könnyen manipulálhatóak. Voltak idősebb (egyetemista) lányok az életében, de a suliban is látszik, hogy éppen melyik lányt fűzi, mert az mindig a közelében van.

És most nálam próbálkozik. Nem értem, hogy miért, amikor én nem vagyok 50 kg-os, hibátlan kinézetű, népszerű lány, nem ugrálok a boldogságtól, csak mert "kitüntet" a figyelmével (na jó, de csak magamban, előtte közömbös vagyok).


Voltunk már randizni, többször voltam náluk és azt gondoltam, hogy csak szexet akar és én ebbe belementem volna. De nem, egyáltalán nem kezdeményez és szerintem ez inkább az ő feladata lenne, tekintve, hogy én vele csókolóztam először.


2015. márc. 30. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán beszéld meg vele, ahelyett, hogy minket kérdezel.
2015. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ismersz véletlenül, mert én kezdeményeznék, ha már fatökű nálatok a menőcsávó.
2015. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!