Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? (többi lent) 19/F

Figyelt kérdés

Volt egy több mint 2 éves kapcsolatom, de elhagyott a lány, mert elég stresszes időszakunkban voltunk, és jobbnak látta a leányzó hogy ha elhagy akkor jobb lesz mindkettőnknek. Próbáltam meggyőzni hogy maradjunk barátok hogy a közelébe maradhassak mert nagyon szerettem, de megmondta hogy nem hinné hogy 2 éves kapcsolat után menne ez a barátos dolog. Egy idő után fel is adtam. Mondta amikor még szakítottunk hogy ha úgy érzi hogy rendeződtek benne a dolgok akkor megígéri hogy keresni fog, de én ezt feladtam már... Éltük a kis életünket külön-külön, de 5 hónap után írt, minden ok nélkül. Úgy írt mint ha mi sem történt volna, miújság, hogy vagy, stb., és kérdeztem miért írt és mondta hogy mert ennyi időre volt szüksége. Azóta is beszélgetünk, találkoztunk, de nem tudom milyen szándékkal kereshetett most meg... Először azt hittem hogy többet akarna mitn barátság, -de semmi arra utaló jelet nem ad. De Miért kéne a barátságom neki, amikor rengeteg barátja van, és "jól megvolt" nélkülem?

Sajnálom, kicsit hosszú lett, remélem tudtok valami okosat mondani.:)



2015. márc. 19. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ígéret szép szó, ha betartják úgy jó. Tartotta a szavát. Majd aztán idővel kiderül, hogy mi lesz kettőtök között
2015. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az van hogy lógj vele egy kicsit, és legyen ex szex. Ennél többet viszont ne akarj. Ezt lehet ebből kihozni.
2015. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettőtöknek a választ!
2015. márc. 19. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!