Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg fiúk! Akik a ugymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Akik a ugymond "lányosabb" fiukat kedvelitek, mi tetszik bennük?

Figyelt kérdés

Szoval ha ti a passzívakat kedvelitek,akik az életben is "passzívak" mik az elvárásotok feléjük testi és szellemi dolgokra is gondolok.

Válaszokat köszönöm!!!



2015. márc. 30. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Attól hogy passzív még ne legyen lányos. Törékenyebb kisfiús srác jöhet, de a lányos affektálú díszb*ziktól kiráz a hideg. Ja és biszex:)
2015. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 Úgy érzem én vagyok akire vágysz. :D 21/F passzív
2015. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá:)


Első voltam

2015. márc. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Lányosabbnak a vékony srácokat szokták mondani sokszor,és én szeretem a vékony passzív srácokat ;)
2015. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mást jelent a lányos. Egy vékony nem feltétlenül lányos.


Szoktam látni "szerintem lányos" (és meleg) srácokat, női táska, vékony cigi amit elég furcsán tartja a kezében, bolond erőltetett nevetés, sminkelt arc stb.


Ez nekem nem jön be.


Van aki szerint a passzív az lányos, ami szerintem nem minden esetben igaz, igenis vannak rendkívül férfias melegek.


Én a cuki, aranyos arcú, kedves, okos, félénk srácokat szeretem.


25F meleg

2015. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha valaki passzív az még ne jelentse azt, hogy lányos is...

Sőt az az igazi, ha nagyon férfias, kemény csávó, de a hálószobában behódol, megadja magát, engedelmesen tűri, hogy arányos, izmos testét élvezzék, megdolgozzák kívül-belül.

2015. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A passzivitás teljesen más dolog. Alapból számomra nincs is passziv-aktiv dolog. A szexben két ember érvényesül, ott teljesedik ki az egymás iránti szerelmük.

A kérdésre válaszolva viszont, ami bejön, ha valaki ad magára(persze izlésesen, vagyis nem járkál pl. gusztustalan az emberi szem ellen elkövetett bűncselekményekben, csak mert xy tervező/hires ember ezt tartja jónak), plusz valamilyen fura ok miatt főleg a vékonyabb srácokat szeretem, az izmosabbak annyira nem jönnek be. Ami viszont fontosabb, hogy az illető legyen egy értelmes, humoros, romantikus, művelt ember, de mégis valamilyen szinten különc.

2015. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi az elvárásom...? Nos, főleg kettő ilyen van. Vagy legyen öngyilkos, ha nem képes átheterosodni, vagy lehetőleg ne hangoztassa, hogy buza, mert azt gyűlölöm. Otthon ugy furulyázik ahogy akar, de ne sminkelje a hülye gabonaképét, mert a végén még lehányom, aztán utána mehet gyereket szülni.
2015. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as: Köszönjük, hogy bevallottad látens homoszexualitásod(elvégre a kérdés a meleg fiúkhoz szólt), a másik pedig, hogyha nem vagy képes elfogadni, hogy nincs olyan, hogy férfias-nőies, akkor kérlek, menj vissza az időbe, vagy akaszd fel magad, mert a rossz évtizedben vagy! :)
2015. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!