Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem folyamatosan más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem folyamatosan más nőkkel levelezget és bókolgat nekik facebookon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem magyar és külföldi lányokkal is állandóan levelezik facebookon, dicséri őket a szépségükért, szívecskéket küld nekik meg bókol. Mikor együtt vagyunk akkor is pittyeg folyton az a r...adt telefon, és nem bírja ki, hogy ne válaszoljon nekik, mert az bunkóság. Mindig siet, hogy ne én olvassam el mit írtak neki messengeren. Tudom rossz feleség vagyok, de életemben először elolvastam az üzeneteket. Semmi konkrétat nem ír, csak a szája jár. De nekem nagyon fáj, hogy más nőnek is csapja a szelet. Nálatok is van ilyen? Vagy ti mit tennétek?

2015. márc. 9. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csinalj egy kamu profilt,es kuld el az anyjaba minted.


Kapod majd a valaszokat.:-de tegnap este mast irtal....;)

2015. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:-D :-D nem is rossz! De a férjem egyből levenné, hogy én vagyok.
2015. márc. 9. 07:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért nem flörtölgetsz te is?

A párod érezné a törödést! :)

Hogy esne neki!?

2015. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BlackSword ***** válasza:
Vágd kupán "nagymamád báli legyezőjével"!!!
2015. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Neki már elmondtad, hogy zavar, hogy állandóan neten lóg?

Amúgy meg kezdj el te is virtuálisan flörtölgetni! Akár fel is ajánlom magam ilyen célra, állítólag szépen tudok bókolni.

2015. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem normalis amit csinal.


"nem bírja ki, hogy ne válaszoljon nekik, mert az bunkóság"


Bunkosag a fenet. Normalis ember nem a facebookon log egyfolytaban.

2015. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én mondanám, hogy vagy a faszbuk pitsák, vagy én...
2015. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Bunkóság".. és amit veled tesz, az nem az?
2015. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyél te is újra vonzó, s esetleg - Jajj... Isten ments, de azért mégis - akarj valami újat a szexben. Bizony a férfiak ilyen egyszerűen működnek.
2015. márc. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

Mióta vagytok házasok?

Erősen úgy érzem, hogy a férjed a határokat feszegeti, változatosságra hajt, próbálja valamilyen módon kiélvezni, hogy más lányoknál előtt is még férfiként tud létezni, stb... Gyengül a férfiképe szüksége van egy kis önbizalomra, férfiúi megerősítésre.

Ennek több oka lehet: 1. tőled nem kap eleget 2. "túl házas" már 3. egészen egyszerűen jólesne neki egy elemcsere, egy másik női test kaland szintjén.


Stádiumok: írkálás,flört,képcserék, megbeszélt flörtös találkák "lány haverral", és végül egy spontán "baleset". Mindeközben a lelki változás: (még nem azonosítva a probléma a hiányra): Férfiúi megerősítés, kihívás és izgis helyzetek, végül ráébredés arra, hogy ő "már csak egy férj" => harag,dühkitörések, ingerlékenység végül (probléma azonosítva: nem vagyok férfi már) megrogy lélekben (ezt nem fogja az orrodra kötni csak kiszúrod, hogy nagyon szomorú de nem mondja el mi a baja), és megoldás keresés = spontán kalandra igent mondás, szerető (reménykedj, hogy idáig nem jut el de el fog ha nem hagyod a pórázt hosszan) vagy nyílt lázadás.

Fel fog lázadni az ellen amit te házastársi hűségnek nevezel és átértékeli.

Végül vagy helyben hagyod, vagy váltok! Előbbit javaslom, mert rámentek.


Egy megoldás van és nagyon komolyan beszélek! Engedd el, had menjen. Egy elemcsere és helyrezökken az agya, de örökre fellázad, a régi rend már nem fog visszatérni.

2015. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!