Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, van olyan, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van olyan, hogy azért nem írtok a barátnőtöknek folyamatosan telefonról fb-on, mert már görcsbe áll a kezetek?

Figyelt kérdés

Tudom bután hangzik, de ma azt írta a barátom, hogy "Majd írok", azt hittem valami dolga van, aztán rákérdeztem ls annyit írt, hogy unja hogy írni kell és idegesíti, mert görcsben áll a keze a telefonnyomkodástól és most nem akar írni.

Megértem, de valahol rosszul is esik mert én így nem ráznám le, hanem akkor is írnék neki.


2015. márc. 19. 15:25
 1/4 A kérdező kommentje:
ls=és*
2015. márc. 19. 15:25
 2/4 CptTomato ***** válasza:
Az én telefonom ezért buta...ha beszélni akartok beszéljetek.... néha egy szerelmes sms és pont mit kell egymás nyakán egésznap chatelni.... tessék szépen telefonálni vagy találkozni.... ha ez kevés meg össze kell költözni.
2015. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem chatelünk egész nap, van hogy órákon át nem jelzünk egymásnak, csak van amikor néha sűrűbben írkálunk és lepattintott
2015. márc. 19. 15:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Ill. ez így olcsóbb és ingyen van, nem a számlát halmozzuk
2015. márc. 19. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!