Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent ha ilyet ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha ilyet ír nekem egy idősebb férfi?

Figyelt kérdés

Fent van snapchaten, és ugye néha szoktam hülyeségeket a story-ba megosztani, és mindig fűz hozzá valamit.

Például volt egy olyan, hogy utaztam a buszon, és akkor ott voltak a barátnőim is, erre olyat ír, hogy milyen szerencsések lehetnek, hogy ott vannak mellettem, mennyire jó lenne ott ülni , és beszélgetni velem.

Vagy amikor iskolában barátnőmmel szórakoztunk azt írja, hogy mennyire jó lenne újból iskolásnak lenni, mert ha ilyen lánnyal járhatna egy gimibe akkor biztos nem lógott volna sokat, hanem második otthona lett volna és korán reggel az elsők között ért volna az épületbe mert nem akart volna egy percet sem kihagyni, hogy láthat.

Na most ez vicc, vagy ezek bókok lennének?


2015. márc. 31. 16:21
 1/7 zsici:D ***** válasza:
Meg akar kettyinteni az öreg
2015. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod a választ. :D


Egyébként hány évesek vagytok?

2015. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Perverz vénember semmi több.
2015. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megreszelne óvatosba'
2015. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14 vagyok, ő meg 24.
2015. márc. 31. 16:28
 6/7 zsici:D ***** válasza:
Pedo feeling
2015. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg akar d!gni.
2015. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!