Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldi srác ezt írta nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi srác ezt írta nekem, lefordítanátok?

Figyelt kérdés

"And pains me, because... It was not just some shit I write, I truly meant those words. Yeah, you are fucking beautiful, extremely hot, devilishly erotic, maddeningly cute, extremely clever, and likeable person, girl. Yes, you make stimulated in mind, heart, and body. I don't know why is it such a big deal or creepy. I want to know everything about you, your life, but that's just because I truly interested in you."


Nagyjából értem, de azért örülnék, ha valaki okosabb nálam megpróbálná lefordítani.


2015. márc. 31. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
"Meg akarlak dugni."
2015. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a monitoromon folyik ki a nyál, annyira gejl ez a szöveg. szánalmas egy nyaligátor, aki írta.
2015. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan megbaxna. De úgy hogy felállni sem bírnál két hétig.

Ja, meg azt írja hogy okos vagy. Mekkora nyaller... Istenem. :D

2015. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 zsici:D ***** válasza:
96%
"És fáj nekem (?), mert... Nem csak valami xart írtam, komolyan gondoltam. Igen, kvára gyönyörű vagy, nagyon szexi, ördögien erotikus, őrülten aranyos, extrém okos és nagyon szerethető személy, lány. Igen, te stimulálod(?) az elmém, szívem és testem, Nem tudom miért ilyen nagy cucc vagy ijesztő. Mindent tudni akarok rólad, az életed, de csak mert tényleg érdekelsz, és megheggesztenélek egy gépzsíros análintrúderrel, amíg nem visítasz"
2015. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolta amit írt,nagyon szép vagy,erotikus,blabla.Hatással voltál az agyára,szívére,testére.Mindent tudni akar rólad,az életedről,mert komolyan érdekled.(nem tudtam 1-2 szót leírni,mert fenn akadt a trágárság szűrőn ,nem értem :s )
2015. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem lehet sokkal jobb angolod, mint ami neki van, jól meglesztek :DD
2015. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget még ha hülyültetek is részben. Hát kicsit fura.
2015. márc. 31. 17:23
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez már túlzottan hízelgő szöveg. Kérdező, én a helyedben óvatos lennék vele. Még én sem szoktam ilyen nyáltengert összehozni barátnőmnek. És én sem értem miért rakott a szövegbe trágár kifejezéseket.
2015. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ki ez a nyalas majom ? Fogadok hogy egy kreol vagy fekete .. meg az orszagot is megallapitomilyen stilusu szovegbol..
2015. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy óvatos? Miért legyek óvatos??

Nem fekete, kreol. Német.

2015. márc. 31. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!