Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy okos srác ennyire hülye?

Figyelt kérdés
Nem értem, igazán okos, értelmes, én visszautasítottam, most pedig úgy viselkedik, mint egy őrült. Nem képes felfogni, hogy vége. Tényleg ilyen buta lenne?
2015. márc. 31. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Nem észbeli kérdés te buta, hanem érzelmi
2015. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tok termeszetes te SÍK...
2015. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyenek. Ismerek egy pasit, doktorija van, jogász, némi sütnivalója csak van, ha eddig eljutott, jó munkája van, jól keres, jól él, stb. Mégsem tudok vele értelmesen elbeszlégetni, mert egyszerűen azt érzem rajta, hogy sötét. Nyilván nem is érdeklem, és csak szexre hajtana, amit már megmondtam, hogy felejtsen el, de továbbra is keres. Amikor valamiért vita alakul ki köztünk, akkor úgy viselkedik, mint egy óvodás, teljesen gyerekes. Komoly kapcsolata sem nagyon volt még, csak néhány hónaposak, mióta ismerem (3 éve), valószínűleg senki nem tudja hosszútávon elviselni. Számomra is érthetetlen, mikor megsimerkedtünk örültem, hogy biztos jófej és értelmes pasi, de ilyen téren talán benne csalódtam eddig életemben a legnagyobbat.
2015. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!