Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar a férfi szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Mit akar a férfi szakítás után?

Figyelt kérdés
Tanács kellene,hogy megértsek dolgokat..2 éves kapcsolatomnak 2 hete lett vége,most került sor arra hogy a cuccainkat elvigyük😞 mondta majdnem sírva,hogy ő nem akar minden kapcs.megszakítani velem..elmondta azt a sálat hordja amit én vettem neki és megjegyezte,hogy nincs már meg a fogkeféje..ugyanakkor én vagyok aki hisztis..stb..meg hogy a jövő,hogy nem látja hogy hogy tudnánk összeköltözni.Soha nem beszéltünk arról hogy költözés,meg jövőben mi lesz..megmutatta a közös videónkat,hogy megvan még...ő szakított..mondjatok vmit..
2015. márc. 3. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja, hogy nem kellett volna szakítania de viszont nem tudja mit akar
2015. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok?
2015. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Általában, ha a férfi azt mondja hogy "nem akarok minden kapcsolatot megszakítani veled" akkor még szeret, és adna még egy esélyt magatoknak. Volt pár ilyennel dolgom, azért tudom, tapasztalatból. Ha tényleg külön akarna lenni tőled, akkor nem fájdítaná a szívét azzal, hogy tartja a kapcsolatot veled, vagyis a friss exével.
2015. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért??mert összevesztünk csúnyán azon hogy nem jött felém másfél hétig mondván fáradt dolgozott..nekem nagyon nagy szükségem lett vna rá pont abban az időben..elküldtem elment majd közölte elege van..neki amit én éreztem és mondtam hiszti volt nem értett meg..
2015. márc. 3. 20:53
 5/5 A kérdező kommentje:
A cuccait én mondtam vigye el mert két hét után nem tudtam mi van mert keresett 2x belehaltam félig komolyan még mindig..azt mondta elüldöztem erre meg..
2015. márc. 3. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!