Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év után sem vagyok kész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után sem vagyok kész újabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Több mint 1 éve mentünk szét a (volt) barátommal, 2 évig voltunk együtt, nagyon szerettem. Ő volt az első, akit szerettem, korábban is volt kapcsolatom, de nem éreztem azt, amit vele. Még ma is ragaszkodom hozzá, miközben próbálok elszakadni tőle. Randizgatok néha, de nem lesz belőle semmi, nem vagyok még kész rá. Hogyan léphetnék túl rajta? Meddig tarthat ez még?
2015. márc. 31. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem ismersz.
2015. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek. Annyit tudok tényleg csak mondani neked hogy próbáld elterelni a figyelmet. Csinálj valami olyat ami örömet okoz neked. Ami feldob. Az hogy egy éve nem voltál senkivel szerintem ez teljesen a te magán dolgod. Te érzed hogy mi jó neked és mi rossz. Ha nem vagy kész egy másik kapcsolatra akkor nem kell erőltetni. Majd ha eljön az ideje fogsz olyan férfival találkozni aki iránt vonzalmat érzéseket tudsz táplálni. Adj magadnak időt. Légy türelmes. Hidd el lesz jobb az életed.
2015. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1: :D PAcsi. Figy, szerintem se léptél még túl rajta. Ehhez idő kell, én azt mondom ne erőltesd a randikat. Tisztulj ki érzelmileg, de ne így. Gyászold meg a kapcsolatodat, és majd miután már nem érzed a hiányát, akkor randizgass. Így becsaphatsz embereket, és végső soron magadat is.
2015. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell hogy mondjam, amíg nem találsz egy olyan hapsit, aki megüti azt a szintet mint az előző barátod képviselt, nagyon nehezen fogsz elszakadni az emlékétől. Mindenkit hozzá fogsz hasonlítani (tudat alatt is), és mivel még nem volt túl sok kapcsolatod azt fogod a minimumnak tartani. A többi hapsi eleve hátránnyal indul ,mert még nem ismer Téged és velük sokkal kevésbé leszel elnéző, mert nem azt kapod tőlük amit vársz.

Sajnos aki nem üti meg azt a szintet, amire vágysz, azzal soha nem leszel olyan őszinte és kedves, mint az exeddel voltál,mert nem rajta fog járni az eszed....és még az sem biztos, hogy ezen az idő bármit is változtat. Ha le tudod nyomni az agyadon, hogy igenis mindenkinek jár egy esély és beleadsz mindent, akkor lehet hogy kitörsz ebből a mókuskerékből....de ez kizárólag Rajtad múlik!!!

37F

2015. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!