Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesítenek azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesítenek azok a felnött férfiak akik kislányokkal járnak?

Figyelt kérdés

Erröl a manapság már szinte divattá vált dologról beszélek, hogy akár 30

éves pasik 13-14 vagy 15 éves lányokkal "járnak" sokszor együtt is laknak (lolz) ,mért nem szednek fel egy 19 vagy húsz éves csajt, azis ugyanolyan feszes, fiatal de mégsem gyerek.

Mit esznek ezek a gyereklányokban?

Tudom-tudom nem pedofilia 14 év felett stb... De akkoris..


2015. márc. 30. 00:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Csak téged.
2015. márc. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2015. márc. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mert úgy manipulálják őket, ahogy akarják, hidd el, ha 12 lenne a beleegyezési, szerintem ott húznák meg a határt. Egy kis húsdarab, egy finom kis omlós hús a csontozóra, és pikk-pakk, a földi mennyország megvan. Egyébként ez az együtt laknak dolgot én nem tapasztaltam még.
2015. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Interferencia ***** válasza:
16%
Mert régen szerinted nem volt ilyen?
2015. márc. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Egy ilyet se ismerek. Annyira nem lehet elterjedt ez a dolog.
2015. márc. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
12%
Miért 100 évesekkel járjanak?
2015. márc. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Engem is idegesítenek.Mikor 14-16éves voltam,és kb. 30 éves pasik nyomultak,már akkor kellemetlenül éreztem magam.Minél inkább idősebb lettem,annál inkább undorítónak éreztem ezt a dolgot.Szerintem,ezt már párszor leírtam,egy mentálisan egészséges,magabiztos,talpraesett férfi nem kezd ki ennyivel fiatalabbal.
2015. márc. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2015. márc. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy 15 éveseket felszedjek. Anno mindig azt mondogattam, hogy ha majd 20 felett leszek, akkor a 15-16 évesekre nyomulok majd. Most ebben a korban vagyok, de egyszerűen látom, hogy nagyon fiatalok hozzám képest.


Azt se értem, hogy mivel könnyebb felszedni (vagyis értem, de hogy lehet elviselni). Egyáltalán nem mondanám magamat begyepesedett, befásult s"ggarcnak, de a 15-16 évesek problémaitól hosszútávon a falnak megyek, már 15-16 évesen is falnak mentem, nem is volt soha korombeli csajom.


Ezt csak azért, hogy van ellenpélda, és gondolom nem vagyok egyedül.

2015. márc. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Amióta nem "idegesítenek" olyan dolgok, amiknek semmi hatása nincs az életemre (magyarul: semmi közöm hozzá), azóta sokkal boldogabb vagyok. Próbáld ki te is.
2015. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!