Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Dugásért sem dolgoztam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Dugásért sem dolgoztam még ennyit. " Erre mit reagálnátok? Nagyon fáj

Figyelt kérdés

3 hónapja együtt vagyok a barátommal és eddig annyira boldog voltam, azt hittem, hogy jó a kapcsolatunk.

Nekem ő az első fiúm, de neki már több lánnyal volt dolga... Igazából elég sokkal, a gimiben ő az egyik "népszerű srác". Nem akartam vele összejönni, mert én nem vagyok ilyen, totál különbözőek vagyunk. De nagyon tepert, november óta fűzött és tényleg, velem sosem volt nagyképű, vagy bármi. A szexet sem erőlteti, pedig már aludtunk is együtt.

Erre ma ott voltam náluk, de elaludtam és felébredtem arra, hogy csörgött a telefonja. Kiment a fürdőszobájába, de hallottam, ahogy a haverjával beszél... És azt mondta neki, hogy "egyetlen du..sért sem fáradt még ennyit".


17L


2015. márc. 31. 22:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Dobd ki most azonnal, ha van egy kis eszed..
2015. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez bizony durva.
2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted húzd az egyár ameddig tudod, megérdemli, de véletlenül se hagyd magad!
2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én tudom mit tennék. Remélem te is :)
2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
fuss forset fuss
2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
inkább keress valami normális fiút az iylen úgynevezett menő srácokkal mindig ez van tizenéves korban
2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van. Dolgozni olyasmiért szokás aminek van értéke. A lyuk az élet része, alapvető emberi rezervációs eszköz.
2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 To7ka ***** válasza:
96%
Legalább időben megtudtad. Ezért érdemes egy jófej csendesebb sráccal próbálkozni sulidból, akihez lehet Neked kell odamenni, köszönni neki, de utána összekaparja magát és kommunikálásba kezd. Plusz nem ver át. Feltételezhetted volna, hogy mire megy ki a játék, ha ilyen típus. Az csak általás, színészkedés, hülyítés, hogy majd Veled más lesz, és Te annyira megérintetted Őt, hogy nem csak szexelni akar Veled..:)) De. Csak. Hagyd ott a francba
2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 opened paradise ***** válasza:
47%
Itt azért számítana a kontextus is,illetve a srácok hajlamosak "lazázni" a barátaik előtt,de tény,hogy bunkóság.
2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
91%
Pl, hagyd el.
2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!