Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinalja ezt velem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt velem? Nem szeret mar?

Figyelt kérdés
a baratom es en 16 honapja vagyunk egyutt, az utolso 2 honapban idore volt szuksegem egeszsegugyi okokbol es nagyon ritkan talalkoztunk de nagyon szenvedett szegeny. Azthiszi direkt csinaltam, pedig nem! Jobban lettem, mondhatni tunetmentes vagyok es most o nem akar latni. Aztmondja szeret, megigeri hogy talalkozunk de vagy lemondja vagy egyszeruen nem reagal semmire. Mondtam, hogy szakitson ha nem szeret de nem akar! Miert csinalja ezt? Bosszut all? SOS
2015. márc. 31. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
szóval nem hiszi el, hogy beteg voltál...? miért nem bízik meg benned...?
2015. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
LattA hogy mennyire lefogytam de sajna hitegettem. Mindig huztam az idot, vartam hogy tenyleg jobban legyek es o ugy erezte hoy 'leszarom'.. Most ugyan ezt csinalja velem csak o a haverjai miatt mondja le a talalkozokat..
2015. márc. 31. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmondtad egyáltalán hogy beteg vagy/voltál?
2015. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szerelem olyan mint a fing. Elillan.
2015. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, sirtam elotte es meg is jegyezte hogy ez nem normalis! (Panikbeteg vagyok)
2015. márc. 31. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!